Proběhne výběrové řízení životopisy nosit osobně mezi 10.00 12.00 hodinou . Popis práce: Příprava a plánování akcí pro internetový prodej Správa obsahu internetových stránek společnosti + eshopu Příprava finální podoby textových newsletterů (HTML šablona). Správa seznamů pro odesílání emailových kampaní. Tvorba bannerů pro umístění na internetové stránky a shop (v případě znalosti Flash). Tvorba letáku v CorelDraw (nutná znalost CorelDraw) Podpora dalších oddělení v případě potřeby (fakturace a maloobchodní prodej). Aktivní účast na pořádaných akcích společnosti. Občasné zahraniční cesty. Požadavky: SŠ vzdělání nutná praxe v oboru. Zájem o moderní technologie a inovace. Kreativita a chuť vylepšovat. Cílevědomost a nadšení pro věc. Německý jazyk slovem i písmem výhodou. Microsoft Office (Excel Word PowerPoint) pokročilá znalost. CorelDRAW pokročilá znalost Časová pružnost s ohledem na chod společnosti a její aktuální potřeby. Smysl pro detail s orientací na výsledek a přínos. Osobní zodpovědnost samostatnost. Výhodou: Adobe Flash tvorba webových bannerů. Znalost MS Access (reporty) zkušenost s on line marketingem včetně sociálních sítí zkušenost s BI zkušenost s mailingovými kampaněmi zkušenost z on line marketingu (ne reklamní kampaně).
plat: 15000 Kč
Pracovní náplň: Plánování a provádění plánované údržby na elektrozařízení Operativní odstraňování poruch na elektrickém a elektronickém zařízení Týmová spolupráce na technických vylepšeních a projektech Práce ve směnném provozu 12 tky Požadujeme: Vyhláška 50 paragraf 6 pro práci na elektrickém zařízení Základy Aj 3 roky zkušenosti v elektroúdržbě ve výrobní firmě Znalost automatizace Do výběrového je možné se přihlásit prostřednictvím životopisu zaslaného na adresu. Sarka.prazakova@tivall.nestle.com
plat: 21000 Kč
Učitel ka na 2.st. ZŠ přírodovědné předměty TV praxe výhodou vystudované výchovné poradenství (i probíhající studium vých. por.) mzda dle let praxe Motivační dopis + životopis zasílat na email: zs_hostomice@volny.cz
plat: 20000- 25000 Kč
Prodavač ka do trafiky pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení uvedena čistá mzda turnusové služby (otevírací doba 5.00 17.00 hod.)
plat: 9000 Kč
Přijmeme výrobní operátory ky. Požadujeme alespoň souvislou roční praxi ve výrobě manuální zručnost ochotu pracovat ve třísměnném a dvanáctihodinovém pracovním režimu schopnost nastoupit do 1 týdne. Nabízená mzda 10.050 hrubého + bonusy a příplatky za práci v noci. Zájemci o zaměstnání mohou vyplnit "Dotazník pro uchazeče o zaměstnání" na vrátnici společnosti nebo zaslat životopis emailem na uvedenou adresu veronika.vojtechova@autokabel.com. Vybraní kandidáti tky budou pozváni do výběrového řízení.
plat: 10050- 11220 Kč
Obchodní zástupce hlásit se PO od 8 9 hod. životopis s sebou nebo zasílat na email: petrik@vykonateplice.cz SŠ VŠ vzdělání znalost práce na PC (Word Excel ořezávání fotek tvorba webových stránek) řidičský průkaz skupiny B příjemné vystupování časová flexibilita
plat: 10000- 25000 Kč
Hledáme na brigádu pracovníky do chemické výroby jako výpomoc v provoze sušárna.
plat: 1000 Kč
hlásit se 8 13.00 hod. pí Masslová (životopis s sebou) vyučení v oboru automechanik řidičský průkaz skup. C profesní průkaz praxe v řízení jízdy v rámci Ústeckého kraje pracovní doba 3 11 hod. pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení
ŘP "C" výhodou "CE" osvědčení profesní způsobilosti řidiče osvědčení o psychotestech praxe výhodou V případě že bude poskytnuta pouze informace hlásit se pouze telefonicky na č. 417 824 924 ( p. Brůha)
plat: 15000- 40000 Kč
spolehlivost ochota učit se a sebevzdělávat čistý rejstřík trestů
plat: 10000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 další >>