hlásit se od 9 hod. areál HOKA Dubská 2873 Teplice vyučení SŠ praxe v oboru potravin výhodou základní znalost práce na PC trestní bezúhonnost 2x v měsíci práce i v SO 7 14.00 hod. životopis s sebou vhodné schůzku domluvit předem telefonicky na tel. č. 725 040 680
plat: 12000- 15000 Kč
hlásit se od 8 16 hod.( areal firmy LANNUTTI) vyučení nebo praxe v oboru podmínkou ŘP skup C podmínkou ŘP skup. E výhodou
plat: 15000- 17000 Kč
Náplň práce: plánování a realizace zakázky provádění akviziční a nabídkové činnosti kontrola objednávek materiálu podpora Projekt manažera aktivní znalost NJ znalost AJ výhodou
plat: 13000- 18000 Kč
Rozšiřujeme naši Teplickou pobočku a hledáme finanční a investiční poradce v oblasti osobních financí. Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání spolehlivost bezúhonnost komunikativnost. Nabízíme: zaškolení v oboru s velkou budoucností po zaškolení nadstandartní finanční ohodnocení. Zázemí evropské společností s tím spojené bonusy a výhody garantovaný kariérní postup. Životopisy zasílejte na jiri@jiriskopec.cz
plat: 12000 Kč
SŠ ekonomického směru 3 roky praxe zpracování mezd vedení mzdové agendy znalost mzdové problematiky a souvisejících předpisů dobrá znalost práce na PC MS Office aktivní sledování legislativních změn v oblasti mzdové agendy komunikativnost dobré verbální i písemné schopnosti samostatnost spolehlivost zodpovědnost a loajalita kultivované vystupování a organizační schopnosti rozhodnost ochota se trvale vzdělávat týmová spolupráce vysoké pracovní nasazení a umění se přizpůsobit požadavkům a změnám po zapracování plat 15 000 Kč. Životopis s sebou.
plat: 15000 Kč
osobně pouze v 7.00 8.00 hod. p. Nemrava pracoviště Jídelna u Kantora vhodné vyučení v oboru kuchař nebo prodavač velkou výhodou praxe ve školní jídelně spolehlivost zdravotní průkaz zkrácený úvazek 6 hod. denně s prac. dobou 6 12 nebo 6.30 12.30 hod. doba určitá do 31.12.2011.
plat: 6795 Kč
hlásit se na prodejně u sl. Hlubúčkové Jitky a s sebou životopis vyučení praxe výhodou jedná se o prodej spojovacího materiálu znalost sortimentu výhodou znalost práce na PC pracovní doba 7 15 a 9 17.00 hod.
plat: 9500- 15000 Kč
Pro nově vzniklý internetový slevový obchod hledáme obchodní zástupce. Vhodné i pro studenty jako přivýdělek. Zaškolíme. Žádáme o zaslání životopisu na základě kterého budete zváni na pracovní pohovor.
plat: 5000 Kč
Minim. SŠ vzdělání znalost NJ výhodou aktivní řidič s oprávněním skup. B min. 2 roky velmi dobrá znalost prácena PC internet MS Office znalost problematiky krmiv pro psy a chovatelských stanic výhodou výborné komunikační a obchodní schopnosti samostatnost spolehlivost zospovědnost ochota učit se novým věcem časová flexibilita absolvování výstav o víkendech obchodní cesty na Slovensko asertivita odolnost vůči stresu. Firma nabízí: nástupní plat 15 000 Kč služební automobil notebook telefon práci se špičkovým produktem. Náplň práce: cestování v rámci ČR a SK vybudování pozice na trhu péče o stávající zákazníky účast na reklamních a propagačních akcích výstavy jedná se převážně o víkendy kooperace s dalšími odděleními pobočky propagace s rozšiřováním distribuce výrobků společnosti. Životopis zasílat na email: yveta.trousilova@happydog.cz
vzdělání nerozhoduje plynně česky i vietnamsky vítána praxe v obchodě nebo potravinách pracovní doba 7.00 15.30 hod. hlásit se 8.00 12.00 hod.
plat: 10000- 14000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 další >>