Zpracování mezd zpracování účetních dokladů pokladních dokladů bankovních výpisů... Požadavky: znalost účetnictví praxe v oboru. Kontakt je možný mezi 7. a 14. hodinou. Kontaktní osoba: paní Holická tel. 412 524 114 e mail hajek.gph@seznam.cz
plat: 13000 Kč
Pouze písemné nabídky e mail: ptacek@eurojordan.com Požadované dovednosti: prokazatelná zkušenost v obchodní oblasti službách zkušenosti v oblasti prodeje oken vítány. Práce s PC internet a elektronická pošta Práce s PC tabulkový procesor (Excel) Práce s PC textový editor (Word) Směnnost: Jednosměnný provoz Pracovní úvazek: Plný Minimální stupeň vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou) Pracovní poměr: od 13.12.2010 Mzdové rozpětí: od 12000 Kč + odměny Poznámka k volnému místu: VEDOUCÍ POBOČKY OBCHODNĚ ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE. Sortiment plastová a hliníková okna a dveře zkušenosti v oboru jsou výhodou min. vyučení s maturitou znalost práce na PC na 1 směnu (8 16 30 h po pá) PP na dobu určitou a následně neurčitou výše mzdy 12 000 + odměny z obratu svěřené pobočky. Životopisy s fotografií zašlete na: ptacek@eurojordan.com Na neúplné životopisy a životopisy zaslané jiným způsobem nebude brán zřetel!
plat: 12000 Kč
vyučen v oboru + praxe v obchodě a zkušenosti s vedením lidí čistý trestní rejstřík kontakt: Miloslav Háša tel. 412354211 724954431
plat: 13050 Kč
Požadavky: praxe v oboru řidičský průkaz sk. B. Kontaktní osoba: H. Mejstříková tel. 412 537 151 e mail mejstrikova@rodis dc.cz
plat: 10000 Kč
Popis pozice: zodpovídá za koncepční a metodické řízení činnosti oddělení koordinuje monitorování stability skalních objektů na území národního parku běžnou údržbu skalních a lesních svahů nad sídelními oblastmi turistickými cestami veřejnými a místními komunikacemi zajišťuje vyhodnocování dat získaných z kontrolního monitoringu a shromažďování odborných podkladů k dané problematice koordinuje sanace rizikových skalních útvarů bezprostředně ohrožujících životy zdraví a majetek koordinuje a zajišťuje geologický geomorfologický a krajinně ekologický výzkum území národního parku v rámci své specializace (včetně monitoringu vybraných složek životního prostředí) podílí se na provádění projektování a vyhodnocování geologických prací na území národního parku na svěřeném oddělení připravuje a koordinuje projekty probíhající v rámci dotačních titulů spolupracuje s dalšími odbornými a vědeckými institucemi v ČR a zahraničí v oblasti geologie a hydrogeologie pískovcových oblastí a geodynamických jevů provádí systematickou prezentaci a publikování výsledků činnosti oddělení poskytuje odborné podklady a vydává stanoviska k provádění opatření péče o národní park provádí výkon státní správy v příslušné oblasti problematiky Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru geologie (specializace inženýrské geologie výhodou) znalost práce na PC řidičské oprávnění skupiny B způsobilost k práci ve výškách znalost AJ nebo NJ a zvláštní odborná způsobilost v ochraně přírody výhodou Nabízíme: 11. platová třída platový tarif dle nařízení vlády č. 564 2006 Sb. v platném znění příloha č. 2 zajímavá práce v mladém kolektivu Nástup možný: 1. 2. 2011 Své nabídky včetně strukturovaného životopisu zasílejte do 5. ledna 2011 na adresu: Správa Národního parku České Švýcarsko Pražská 52 Krásná Lípa PSČ 407 46 nebo e mail: a.hakova@npcs.cz
plat: 16750 Kč
vyučen v oboru nebo praxeš v oboru zručnost kontakt: tel.: 412854236 Sylva Babčanová
D: N Prodej barev poradenská činnost psaní paragonů a faktur příjem zboží objednávání zboží. Požadavky: vyučení v oboru prodavač praxe v prodejně barev a laků NUTNÁ dobré komunikativní schopnosti znalost práce s počítačem. Životopis zašlete na e mailovou adresu frit@pnz.cz
plat: 9000- 15000 Kč
Požadavky: středoškolské vzdělání se strojním zaměřením nebo vyučení v oboru praxe min. 2 roky znalost systému Heidenhain NUTNÁ orientace ve výkresové dokumentaci ovládání měřicích pomůcek spolehlivost flexibilita. Tel.: 604 989 424 603 846 261. Životopis zašlete na e mailovou adresu vyroba@volny.cz
plat: 17000- 20000 Kč
vyučen v oboru nebo praxe v oboru kontakt: Miloslav Háša tel.: 412354211 724954431
plat: 8570 Kč
Požadavky: SO nebo ÚSO vzdělání strojírenského zaměření praxe na podobné pozici min. 2 roky znalost čtení výkresové dokumentace samostatnost v měření loajalita snaha učit se novým technologiím. Zaměstnavatel nabízí: 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijní připojištění stravování ve vlastní jídelně + příspěvek na stravu zvyšování kvalifikace (externí + interní vzdělávání) sociální výpomoc zázemí silné a stabilní společnosti s dlouhodobou pracovní perspektivou moderní technologické vybavení příjemné pracovní prostředí v mladém kolektivu a další. Životopis zašlete elektronicky na níže uvedenou e mailovou adresu nebo poštou na adresu Karned Tools s.r.o. Krokova 767 6 Děčín I 405 96. Kontaktní osoba: Jana Jehličková tel. 477 012 003 477 012 565 777 747 633 e mail jana.jehlickova@karnedtools.cz. Osobní jednání je možné pouze po telefonické domluvě.
plat: 18000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 další >>