Vedoucí výrobního (provozního) útvaru těžby, geologického průzkumu

Popis pozice: zodpovídá za koncepční a metodické řízení činnosti oddělení koordinuje monitorování stability skalních objektů na území národního parku běžnou údržbu skalních a lesních svahů nad sídelními oblastmi turistickými cestami veřejnými a místními komunikacemi zajišťuje vyhodnocování dat získaných z kontrolního monitoringu a shromažďování odborných podkladů k dané problematice koordinuje sanace rizikových skalních útvarů bezprostředně ohrožujících životy zdraví a majetek koordinuje a zajišťuje geologický geomorfologický a krajinně ekologický výzkum území národního parku v rámci své specializace (včetně monitoringu vybraných složek životního prostředí) podílí se na provádění projektování a vyhodnocování geologických prací na území národního parku na svěřeném oddělení připravuje a koordinuje projekty probíhající v rámci dotačních titulů spolupracuje s dalšími odbornými a vědeckými institucemi v ČR a zahraničí v oblasti geologie a hydrogeologie pískovcových oblastí a geodynamických jevů provádí systematickou prezentaci a publikování výsledků činnosti oddělení poskytuje odborné podklady a vydává stanoviska k provádění opatření péče o národní park provádí výkon státní správy v příslušné oblasti problematiky Požadujeme: vysokoškolské vzdělání v oboru geologie (specializace inženýrské geologie výhodou) znalost práce na PC řidičské oprávnění skupiny B způsobilost k práci ve výškách znalost AJ nebo NJ a zvláštní odborná způsobilost v ochraně přírody výhodou Nabízíme: 11. platová třída platový tarif dle nařízení vlády č. 564 2006 Sb. v platném znění příloha č. 2 zajímavá práce v mladém kolektivu Nástup možný: 1. 2. 2011 Své nabídky včetně strukturovaného životopisu zasílejte do 5. ledna 2011 na adresu: Správa Národního parku České Švýcarsko Pražská 52 Krásná Lípa PSČ 407 46 nebo e mail: a.hakova@npcs.cz

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: Bakalářské
Pracovní úvazek: Plný
plat: 16750 Kč
Datum nástupu: 01.02.2011

Firma: ČR-Správa Národního parku České Švýcarsko
Ulice: Pražská 457
Obec: Krásná Lípa
Kontaktní telefon: +420 412 354 045
Kontaktní e-mail:a.hakova@npcs.cz
Kontaktní osoba Anna Háková