Požadavky: vyučení nebo praxe v oboru zkoušky z vyhlášky č. 50 1978 Sb. řidičský průkaz s oprávněním nejméně B. Kontaktní osoba: p. Němeček tel. 603 815 076 e mail jednatel@redoma.cz
plat: 10000- 15000 Kč
Požadavky: řidičský průkaz s oprávněním sk. B odborná praxe na obdobné pozici min. 5 let znalost konstrukce lisovacích strojů a nástrojů znalost konstrukce jednoúčelových strojů a montážních zařízení projektové řízení organizační schopnosti samostatnost. Výhodou: znalost angličtiny nebo němčiny. Profesní životopis zašlete na e mail uvedený níže. Kontaktní osoba: paní Čechová tel. 412 599 214 e mail cechova@interkov.cz. Případné osobní jednání je možné mezi 11. a 13. hodinou (pouze pondělí čtvrtek).
plat: 30000- 35000 Kč
Požadavky: vyučení technického či strojního zaměření základní svářečská zkouška porozumění technické dokumentaci. Zaměstnavatel nabízí: stabilní zaměstnání v zavedené nadnárodní společnosti 5 týdnů dovolené příspěvek k penzijnímu připojištění závodní stravování podporu zvyšování kvalifikace (odborné kurzy aj.). Kontaktní osoba: Ing. Hanušová tel. 412 507 521 e mail hana.hanusova@chart ind.com
plat: 15000- 20000 Kč
Požadavky: vyučení v oboru praxe v oboru min. 2 roky odpovědný přístup k práci spolehlivost trestní bezúhonnost. Zaměstnavatel nabízí motivující mzdové ohodnocení stabilní a perspektivní zaměstnání a zázemí stále se rozvíjející firmy. Kontaktní osoba: paní Moravcová tel. 411 151 202 602 166 412 e mail a.moravcova@afcservisdc.cz
plat: 13000- 18000 Kč
Pracovní náplň: stavba strojů. Požadavky: minimálně střední odborné vzdělání ve stroj. oboru. Místo je vhodné pro uchazeče s praxí i pro absolventy. Možnost závodního stravování. Kontaktní osoba: p. Martin Hauzírek tel. 412 511 750. Životopis pošlete na e mail marcela.lajblova@monosh.com. Nezapomeňte uvést o jaké místo se ucházíte. Případné osobní jednání je nutné si předem telefonicky domluvit.
plat: 10000- 20000 Kč
Požadavky: VŠ ÚSO vzdělání technického směru praxe všeobecná min. 4 roky nebo praxe odborná min. 2 roky (strojírenství) základní znalost materiálů (kovů) základní orientace v normách technické myšlení všeobecný rozhled orientace v technických výkresech aktivní znalost ruštiny a angličtiny znalost práce na PC (MS Office) řidičský průkaz s oprávněním sk. B. Výhodou: znalost němčiny znalost IS Helios. Nástup od 1. 10. 2012 nebo dle dohody. Popis činnosti rozsah odpovědnosti: 1) poptávání a nákup materiálů potřebných pro výrobu (na základě zajištění) 2) poptávání a nákup subdodávek potřebných ke kompletaci zakázky (na základě zajištění) 3) základní znalost DPH celních předpisů 4) logistika přeprav 5) komunikace s ostatními útvary v rámci firmy 6) kontrola dodržování rozpočtu v rámci objednávání materiálu 7) zahraniční služební cesty. Zaměstnavatel nabízí: jistotu zaměstnání v perspektivní zahraniční společnosti dobré finanční a pracovní podmínky možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu podnikové stravování časté služební cesty do zahraničí dovolenou navíc příspěvek na penzijní připojištění. Kontaktní osoba: paní Štulcová tel. 412 590 533 e mail sarka.stulcova@bronswerk.cz. Nejprve zašlete životopis e mailem. Případné osobní jednání je možné mezi 8. a 13. hodinou po předchozí domluvě.
plat: 20000 Kč
Požadavky zaměstnavatele: ŘP skup. C E + profesní osvědčení praxe nutná min. 1 rok kontakt domluvit na tel. 602129121 Karel Moravec
Požadavky zaměstnavatele: ŘP skup. C E + profesní osvědčení praxe min. 1 rok kontakt domluvit na tel. 602129121 Karel Moravec
Požadavky: výborná znalost práce v laně fyzická zdatnost řidičský průkaz s oprávněním sk. B pracovitost pružnost ochota pracovat dle požadavků zákazníků. Výhodou: předchozí praxe v sanaci skal a demolici znalost němčiny. Pracovní poměr na dobu určitou. Zaměstnavatel nabízí slušné mzdové podmínky práci v ČR i v zahraničí možnost růstu ve firmě. Kontaktní osoba: paní Plachá tel. 733 733 288 e mail klara.placha@vysoko.cz
plat: 16000- 21000 Kč
POUZE PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Dokončovací práce lepení krabiček kompletace zámků. Požadavky: zručnost spolehlivost flexibilita. Pracovní poměr se nejprve uzavírá na 6 měsíců. Může být sjednán i zkrácený prac. úvazek. Kontaktní osoba: p. Šenk tel. 736 160 869
plat: 8000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 další >>