manipulace s materiálem nad 15 kg po dohodě práce možná i v SO a NE. KONTAKT: p.Klympotyuk po předchozí telefon. dohodě ÚT a ČT od 8 hod. do 10 hod.
plat: 8900- 9000 Kč
Náplň práce: vytváření dodavatelských a odběratelských smluv spolupráce s technickými úseky při tvorbě obchodních částí nabídek ekonomické hodnocení zakázek podle stanovených metodik provádění příkazů k fakturaci a likvidace přijatých faktur. Požadujeme: minimálně ukončené středoškolské vzdělání s maturitou (obchodní ekonomický nebo elektrotechnický směr) aktivní znalost AJ dobrá znalost práce na PC (MS OFFICE Word Excel Powerpoint Access internet) samostatnost pečlivost aktivní přístup k práci praxe: 3 roky v obchodním oddělení. PP na 1 rok poté možnost na dobu neurčitou. KONTAKT: pí Srbková e mail: vera.srbkova@elmep.cz tel.: 315 617 335 (PO PÁ od 7:00 15:00 hod.)
plat: 20000- 30000 Kč
Požadujeme: Vzdělání v oboru právo práce na PC spolehlivost odpovědnost komunikační schopnosti samostatné analytické myšlení. Náplň práce: Povolování návrhů na vklad KN právní posouzení záznamových listin vedení řízení o opravě chyb v KN. Nabízíme: Odměňování podle nař. vl. č. 564 2006 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě. systém zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené FKSP možnost profesního rozvoje). Příjemné pracovní prostředí v nové moderní budově. Datum nástupu lze dohodnout i jinak. KONTAKT: JUDr. Veselý e mail: karel.vesely2@cuzk.cz tel.: 284 043 260 731 128 151
plat: 22000- 25000 Kč
Referent odboru správy majetku Náplň práce: zajišťování správního řízení ve věci místních komunikací a rybářských lístků zajišťování likvidace a třídění komunálního odpadu kontrola plnění veřejně prospěšných činností (údržba a úklid komunikací chodníků dětských hřišť) zajištění chodu útulku pro opuštěná zvířata povolování užívání veřejných prostranství. Požadavky: vyšší odborné vzdělání nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou praxe v oboru vítána nástup: k 1. 10. 2012 nebo dle dohody znalost práce na PC svědomitost v plnění povinností řidičský průkaz sk. B samostatnost znalost problematiky. Termín podání přihlášky: do 18. září 2012 na adresu Městský úřad Neratovice Kojetická 1028 PSČ 277 11 k rukám personalisty Lenky Kalabiškové 277 11 Neratovice. Další požadavky: Úředníkem se může stát fyzická osoba která je státním občanem ČR popřípadě fyzická osoba která je cizím státním občanem a má v ČR trvalý pobyt dosáhla 18 let je způsobilá k právním úkonům je bezúhonná ovládá jednací jazyk a splňuje další požadavky pro výkon správních činností stanovené zvláštním právním předpisem. Přihláška musí obsahovat: jméno příjmení a titul zájemce datum a místo narození státní příslušnost místo trvalého pobytu číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu jde li o cizího státního občana datum a podpis zájemce K přihlášce se připojují tyto doklady: životopis ve kterém se uvedou údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců u cizích státních příslušníků obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaným domovským státem ověřená kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání. Bližší informace na telefonním čísle 315650312
plat: 14220- 21390 Kč
Dobrý zdravotní stav manuální zručnost. Výběrové řízení 25.9.2012 v 9:00 hod se koná v prostorách ÚP ČR kontaktního pracoviště Mělník Nová 2571 místnost IPS (suterén). KONTAKT: p. Myron tel.: 777 741 338
plat: 9500 Kč
zodpovědnost pečlivost příjemný hlasový projev flexibilita samostatnost dobré komunikační schopnosti praxe není podmínkou
plat: 10000 Kč
Požadavky: Praxe: 5 let (bagrista) řidický průkaz sk. T C (výhodou) strojnický průkaz KONTAKT: p. Blecha 777 715 167 telefonicky domluvit termín osobního jednání
plat: 15000 Kč
Požadavky: min. SŠ vzdělání praxe v obchodní činnosti podmínkou (pojišťovnictví finančnictví obchodní zástupce) 100% pracovní nasazení silné komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování uživatelská práce na PC trestní bezúhonnost ŘP sk. B. Nabízíme: fixní plat + prémie z prodeje osvědčené 10 let budované know how komplexní zaškolení podporu zkušených managerů flexibilní pracovní dobu motivační programy soutěže služební automobil i k soukromým účelům mobilní telefon navigaci digitální fotoaparát podporu právního oddělení nástup ihned. Své životopisy zasílejte na e mail: personalni@bart reality.cz. Kontakt pro informace pouze telefonicky na tel.: 606 669 026
plat: 10000- 75000 Kč
POŽADAVKY: manuálně zručný ŘP sk. B1. Dohoda o provedení práce 3 měsíce zkušební po osvědčení HPP. Mzda 80 90 Kč hodinu. KONTAKT: p. Horák tel.: 732 680 111 PO NE 6 18 hod.
plat: 80- 90 Kč
Pracoviště Klecany Požadavky: zdravotní průkaz řidičský průkaz B práce na PC Kontakt PO PÁ do 17 hod tel: 724 921 884 Tereza Hanáková
plat: 8000- 12000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 další >>