Práce v mrazících boxech. Požadujeme: praxi ve skladu průkaz VZV bezúhonnost a dobrý zdravotní stav. Nabízíme: odměny stravenky a další zaměstnanecké výhody. Uchazeči zašlete svůj životopis na: j.dousova@llbg.com
plat: 17500 Kč
POŽADAVKY: samostatnost spolehlivost příjemné vystupování časová flexibilita praxe výhodou ŘP sk. B schopnost kalkulovat. KONTAKT: p. Mrňávek Hynek tel.: 733476075
plat: 8000- 16000 Kč
vyučení v oboru praxe vítána nástup možný ihned PP na dobu určitou s možností prodloužení. KONTAKT: p. Pakandlová tel.: 731 657 575
plat: 9100 Kč
PP na dobu neurčitou odborná praxe 3 roky vzdělání zaměřené na obor chemický dobrý zdravotní stav. Kontakt: Mikulová Milena Po Pá 8:00 13:00 na tel.: 315663431 e mail:milena.mikulova@spolana.cz
plat: 20000 Kč
náplň práce: odpovědnost za přípravu zajištění a organizaci údržby vozového parku efektivní plánování a koordinace oprav komunikace s firemními řidiči zaměstnanci firmy i s obchodními partnery operativní řešení provozních záležitostí správa chodu celého areálu a jeho údržba aktivní účast při realizaci přepravních projektů Požadavky: SŠ VŠ vzdělání výhodou dopravní zaměření min. 4 praxe v opravárenském oboru a údržbě vozového či strojního parku zkušenost s vedením lidí orientace v oboru těžké přepravy a hydraulických systémů výborné organizační schopnosti řidičské oprávněnní sk. B+C+E znalost práce na PC POUZE PÍSEMNÝ KONTAKT TERMÍN VŘ SI URČÍ ZAMĚSTNAVATEL: STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS ZASÍLEJTE NA: jana.freslova@dan czech.cz nebo marek.derka@dan czech.cz fax: 315627124
plat: 25000 Kč
manuální zručnost jednosměnný provoz PO ČT začátek prac. doby ve 4 30 hod. nebo 5 30 hod. KONTAKT: Ing. All Balaa PO ST od 7 hod. do 11 po telefon. dohodě i na č. 608 444 302.
plat: 12000 Kč
praxe v pekárně min. 5 let pracovní týden PO ČT a SO nebo ZŠ a 7 let praxe v pekárně. KONTAKT: Ing. All Balaa PO ST od 7 hod. do 11 hod. vhodná telefon. dohoda.
plat: 9000 Kč
absolvent SO ÚSO VŠ částečná znalost AJ ŘP sk. B zájem o programování. KONTAKT: ing. Hajn ST od 8 hod. do 11 hod. a od 13 30 hod. do 15 30 hod. jiný termín po telefon. dohodě na č. 315 626 513 (PO PÁ od 8 do 17 hod.).
plat: 15000 Kč
SŠ praxe výhodou komunikativní znalost AJ práce na PC PP na 1 rok s možností prodloužení. KONTAKT: Mgr. Pravdová po předchozí telefon. dohodě PO PÁ od 8 hod. do 14 hod. životopis na e mail: benkor@benkor.cz.
plat: 15000- 20000 Kč
komunikační dovednosti ŘP sk. B spolehlivost vysoké pracovní nasazení flexibilita mzda + % z prodeje PP na 1 rok s možností prodloužení. Životopisy zasílat na e mail: benkor@benkor.cz KONTAKT: Mgr. Pravdová po telefon. dohodě na č. 602391354
plat: 10000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 další >>