Vyučení v oboru švadlena brašnářka flexibilita dle potřeby výroby praxe minimálně 5 let zkušenosti s šitím stanů brašen výhodou. Kontaktní místo Korycany 12 odpovědný pracovník p. Petr Hampl ve dnech Po Pá 8 00 15 00 hod.
plat: 9000 Kč
POŽADAVKY: vzdělání střední odborné praxe minimálně 1rok ŘP sk B. vyhláška 1978 50 Sb. § 6. PP na 1 rok s možností prodloužení balíček zaměstnaneckých výhod. KONTAKT: p. Kvasničková Lenka Ing. tel.: 725032607 e mail: lkvasnickova@ic energo.eu PO PÁ 6:30 14:00
plat: 15000- 22000 Kč
POŽADAVKY:NJ komunikativně praxe cca 5 let práce na PC. Kontrola kvality výroby plast. desek. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení KONTAKT: p.M.Krapfová e mail: mepla@mepa.cz Po Pá 8 16 hod
plat: 18000- 25000 Kč
POŽADAVKY: možno i základ.vzdělání + praxe v oboru. KONTAKT: p.Tichá předem telefonicky domluvit termín osobního jednání 776048500.
KONTAKT: paní Helísková Soňa tel.: 315782381 604313108 PO NE 8 11 a 15 20 hod.
plat: 10000- 12000 Kč
KONTAKT: Frýdl Roman Ing. tel.: 777334062 PO PÁ 7 16 hod.
plat: 10000 Kč
POŽADAVKY: minimálně vyučena krátký a dlouhý týden. KONTAKT: Ing.Valdhansová tel. 315727696 předem zavolat.
Náplň práce : Rozvoz potravinářského zboží pro obchodní síť Tesco v České republice. Požadujeme : ŘP sk. C + E Karta do tachografu Profesní průkaz Zdravotní prohlídka Psychologické vyšetření Trestní bezúhonnost Nabízíme : Plat 20 000 Kč 25 000 Kč Práci ve stabilní společnosti Moderní vozový park Služební telefon Příspěvek na stravování Pracovní poměr na dobu neurčitou Nástup možný ihned! Kontakt : pí. Štěpánová tel. č. 737 212 047 a p. Gola tel. č. 737 212 202
plat: 20000- 25000 Kč
Pracovní doba jednosměnná + víkend. KONTAKT: Havlasová Pavlína tel.: 777334064 Po PÁ 7 16 hod.
plat: 8000 Kč
Hledáme zaměstnance do chemické poloprovozní výroby.Podmínkou zkušenost s laboratorní nebo polopr. chem.činností.Praxe:2 roky.Místo výkonu práce Tišice.Kontakt: Ing.Petrovič 7:00 18:00 hod. tel.:724229288
plat: 16000- 24000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 další >>