Pracovní náplň: výdej stravy úklid výdejního místa mytí inventáře Úvazek 3 hodiny denně
plat: 3000- 3000 Kč
Požadavky: vzdělání vyučen praxe ve skladu výhodou oprávnění k řízení vysokozdvižného vozíku. Pracovní poměr na dobu neurčitou pracovní doba od 6 nebo od 8 hod. dle dohody. Mzda od 75 Kč hod. Kontaktní osoba: Zajíčková Magdaléna e mail: zajickova@neli vyskov.cz osobně na pracovišti v dopoledních hodinách.
plat: 75 Kč
Požadavky: vzdělání VŠ obor elektro silnoproud aktivní znalost AJ práce na PC Word Excel Helios 3D modelování samostatnost tvrůrčí přístup flexibilita ŘP sk. B ochota cestovat praxe v oboru a alespoň pasivní znalost ruského jazyka výhodou. Popis práce: řešení technických konstrukčních záležitostí poptávek a nabídek pro obchodní oblast Turecka a Ukrajiny vývoj a inovace stávajících výrobků spolupráce na zavádění nových technologií. Pracovní poměr na dobu neurčitou pružná pracovní doba. Kontaktní osoba: Boháčková Ludmila tel.: 517 380 388 doba k zastižení 8 16 hod. zájemci zašlou písemný životopis na e mail: bohackova@kpbintra.cz vybraní uchazeči budou informováni o případném výběrovém řízení.
plat: 25000 Kč
Obchodní zástupce pro Jihomoravský kraj požadavky: trestní bezúhonnost komunikativní a slušné vystupování praxe v oblasti obchodu výhodou ale ne podmínkou schopnost učit se novým věcem odolnost vůči stresu pozitivní přístup NUTNÉ ZASLAT ŽIVOTOPIS NA E MAIL: salajka@mpkonekt.cz
plat: 20000- 40000 Kč
Požadavky: vzdělání základní nebo vyučen obor kovo praxe ve svařování svářečský průkaz není podmínkou. Popis práce: jednodušší svářečské práce. Pracovní prostředí je prašné a hlučné práce fyzicky náročná. Pracovní poměr na dobu určitou do 16.12.2011. Pracovní doba 6 14 hod. 14 22 hod. začátek pracovní doby lze dohodnout. Kontaktní osoba: Mikulášek Pavel tel.: 776 727 805 doba k zastižení 7 15 hod. po tel. dohodě.
plat: 12000- 18000 Kč
Nástup dle dohody. Požadavky: trestní bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů) vzdělání v oboru fyzioterapeut v souladu se zákonem č. 96 2004 Popis práce: Provádění komplexních fyzioterapeutických postupů a komplexního kineziologického vyšetření bez odborného dohledu popř. provádění vstupního a kontrolního fyzioterapeutického vyšetření u pacienta nebo klienta sociálních služeb pod odborným dohledem.
plat: 18000- 24000 Kč
Požadavky: vzdělání vyučen a s maturitou čistý trestní rejstřík zručnost schopnost kontroly odvedené práce pečlivost spolehlivost fyzická zdatnost. Popis práce: příprava profilů před a po olepení kontinuelní olepování profilů na bázi PVC AL pomocí dekorativních PVC fólií nastavování strojů. Pracovní poměr na dobu neurčitou dvousměnný provoz. Nabízíme příspěvek na stravování. Kontaktní osoba: Ambrož Josef životopisy a přihlášky k výběrovému řízení zasílat PŘEDEM na e mail: ucetnictvi@cz.bopal.eu výběrové řízení probíhá vždy 1. pracovní den v měsící od 9 hod. v provozovně v Drnovicích.
plat: 13000- 21000 Kč
Požadavky: vzdělání základní (praxe v oboru) nebo vyučen v oboru svářeč nejlépe se svářečským průkazem pracovitost samostatnost praxe vítána. Popis práce: svařování lehkých ocelových konstrukcí metodou MIG MAG v úkolové mzdě a dvousměnném provozu. Práce je průměrně fyzicky náročná a pracoviště hlučné (skupina 2). Pracovní poměr na dobu neurčitou pracovní doba 6 14:30 14 22:30 hod. Kontaktní osoba: Trávníček Pavel tel.: 603 205 920
plat: 16000- 23000 Kč
Předchozí praxe ve strojírenství min. 2 roky vyučen ve strojírenském oboru.Ochota učit se smysl pro odpovědnost a pečlivost.Přijímací pohovory proběhnou výhradně na základě předem doručeného životopisu uchazeče.
plat: 14400- 20000 Kč
Požadavky: vzdělání vyučen praxe min. 1 rok. Spolehlivost flexibilita. Pracovní poměr na dobu neurčitou s 3 měs. zkušební lhůtou. Dvousměnný provoz pracovní doba 5.30 14.30 a 9.30 17.30. Práce v sobotu a v neděli 1x za 14 dnů od 13 16.30 hod. Kontaktní osoba: Zbyněk Kreutzer tel.: 731 495 505. Výběrové řízení bude po telefonické domluvě.
plat: 14000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 další >>