VEDOUCÍ ÚŘADU (TAJEMNÍK TAJEMNICE) SŠ VŠ magisterského studijního programu organizační a řídící schopnosti příjemné vystupování a ochota jednat s lidmi uživatelská znalost práce s PC (Windows MS Word Excel Outlook) praxe ve státní nebo samosprávě výhodou zvláštní odborná způsobilost pro výkon správních činností dle zák. č. 312 2002 Sb. znalost cizích jazyků (němčina angličtina) výhodou samostatnost a flexibilita reprezentativní vystupování řidič. průkaz sk. B výhodou lhůta pro podání přihlášky do 20. 12. 2010 do 16.30 hod. písemně poštou nebo osobně na adresu: Městský úřad Harrachov sekretariát č.p. 150 512 46 Harrachov
plat: 15000- 20000 Kč
TECHNIK TECHNIČKA LABORANT KA (obsluha měřících přístrojů montáž a kontrola optických prvků kooperace ve výrobě) SŠ vzdělání znalost práce na PC angličtiny řidič. průkaz prac. doba od 5.45 do 14.15 hod. životopisy zasílejte na adresu: vackova@crytur.cz schůzka po dohodě
plat: 15000 Kč
BRIGÁDA PŘI BALENÍ A VYBALOVÁNÍ ZBOŽÍ 10 míst nástup ihned i pro absolventy a mladistvé plný nebo zkrácený úvazek základní vzdělání prac. doba: Po Ne 2 směny: 7.00 14.00; 14.00 20.00 hod. dohoda o PČ nebo dohoda o PP praxe nepožadována kontakt: po telef. domluvě p. Smetana 725721860
plat: 6000 Kč
PRACOVNÍK EXPEDICE SŠ vzdělání ve strojním oboru (čtení strojírenských výkresů podmínkou) nebo vyučen v oboru obráběč kovů praxe 1 2 roky prac. doba od 6 00 do 14 00 hod. možnost stravování osobní kontakt: denně od 8 00 do 15 00 hod.
plat: 14000 Kč
OSTRAHA V OBCHODNÍM DOMĚ vyuč. v libovolném oboru předem nutný tel. kontakt
plat: 10000- 12000 Kč
KUCHAŘ KA vyuč. v oboru nebo SŠ 5 let praxe podmínkou zaměstnání také o víkendech možnost úpravy pracovní doby stravování ubytování výběrové řízení dne 15. prosince 2010 osobní kontakt: úterý od 8 00 do 11 00 hod.
plat: 25000 Kč
KONTROLOR JAKOSTI VSTUPNÍ KONTROLA SŠ technického směru praxe v oboru výhodou znalost práce s PC NJ AJ znalost čtení výkresové dokumentace zodpovědnost spolehlivost náplň práce: provádění vstupní technické kontroly jakosti dle výkresové dokumentace zajišťování zkoušek pro přejímku dodávek zajišťování reklamací na neshodné výrobky provádění vzorkového řízení na vzorcích dodaných výrobků prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou prac. doba od 6 00 do 14 30 hod. výběrové řízení do 31. 12. 2010 osobní kontakt: po pá od 7 30 do 14 00 hod.
plat: 18000 Kč
Náplň práce: příjem kursů a výsledků sázkových příležitostí vedení elektronické pokladní knihy zajišťování informací pro sázející o kurzech formou tabulí aktuální nabídky zvláštních letáků plakátů apod. Požadavky na uchazeče: znalost práce s PC (MS Office (Word Excel) znalost kurzového sázení (výhodou) pečlivost samostatnost ochota učit se novým věcem). ŽIVOTOPISY + FOTO ZASÍLEJTE na josef.beranek@chance.cz
plat: 10500- 10500 Kč
ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO POBOČKY SŠ technického směru praxe v oboru velkoobchod stavební materiál vítána řidič. průkaz sk. B znalost práce na PC životopisy zasílejte na adresu: s.mikesova@kto.cz do 5. 12. 2010
plat: 16000 Kč
nabídka práce
LÉKAŘ(KA) na ARO VŠ vzdělání
plat: 21000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 další >>