ZDRAVOTNÍ LABORANT KA SŠ VOŠ BC praxe podmínkou znalost práce s PC možnost ubytování stravování osobní kontakt: denně od 7 00 do 12 00 hod. zaměstnání po roce na dobu neurčitou
plat: 13000- 21000 Kč
VEDOUCÍ SOCIÁLNÍ PÉČE VOŠ vzdělání se sociálním zaměřením praxe výhodou možnost ubytování znalost zák. o soc.službách
plat: 15000 Kč
Hledáme hotové obchodníky se samostatností a poradenskými schopnostmi. Nabízíme NEZÁVISLÉ ENERGETICKÉ BILANCE OPTIMALIZACE NÁSLEDNÝ SERVIS formou PRAVIDELNÝCH REVIZÍ našim klientům poskytujeme KAŽDOROČNÍ návštěvu a SERVIS SPOJENÝ s OPTIMALIZACÍ. Naši klienti jsou municipální subjekty výrobny živnostníci a společnosti. Zabýváme se i optimalizací el. a plynu rezervovaných kapacit středo a velkoodběrů. Nejedná se jen o prodej energií a přepisů dodavatelů energií nýbrž o energetické poradenství se vším všudy. Svým klientům dokážeme ovlivnit až 76% ze stávající fakturované ceny umíme optimalizovat a zasahovat i do distribučních položek. Přijmeme lidi z celé ČR. Požadavky: samostatnost sebekázeň flexibilita mobilita chuť pracovat v terénu mezi lidmi chuť cestovat umění plánovat si vlastní čas umění navolávat si vlastní obchodní jednání znalost MS OFFICE internet. Nabízíme: PRÁCI ve VAŠEM OKRESE širokou paletu služeb optimalizujeme vysoké výdělky flexibilní pracovní dobu od 8h do 17h pestrou různorodou práci podporu a zázemí silné společnosti zaškolení zdarma motivační prostředí. Pohovory probíhají každý pátek od 8:30h na adrese: Manželů Dostálových 1436; 19800 Praha 9 Kyje (školící prostory UVIDIVAS) Své životopisy zašlete na: (info@uvidivas.cz) do předmětu uveďte "ENERGIE".
plat: 30000- 50000 Kč
Náplň práce: Přijímání sázek Vedení agendy pobočky sázkové kanceláře Aktivní nabízení produktů společnosti sázkařům Komunikace se sázkaři Požadavky na uchazeče: SŠ vzdělání Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti a dovednosti Samostatnost spolehlivost pracovitost Pečlivost aktivní přístup flexibilita Zájem o sportovní dění a základní sportovní přehled Bezúhonnost Schopnost a chuť učit se novým věcem Znalost práce na PC Nabízíme: Zajímavou práci Průběžné doplňování a prohlubování znalostí a dovedností Motivující mzdové ohodnocení Firemní benefity Možnost pružné pracovní doby Vhodné zaměstnání pro absolventy Podmínky výběrového řízení: Strukturovaný životopis Váš životopis zašlete v elektronické podobě na adresu: josef.beranek@chance.cz
plat: 10500 Kč
ŠVADLENA ŠIČKA vyuč v oboru praxe výhodou
plat: 13000 Kč
nabídka práce
SVÁŘEČ plamenem zák. vzdělání
plat: 9000 Kč
LASEROVÝ FYZIK VŠ vzdělání nebo Ph.D. odpovídajícího zaměření znalost problematiky pevnolátkových laserů angličtiny
plat: 37000 Kč
TECHNOLOG VÝROBY; SŠ strojírenství; praxe jeden rok; znalost práce na PC; čtení výkresové dokumentace; řidičský průkaz sk. B; možnost stravování; životopisy zasílejte na e mail: shlavova@triga.cz; osobní kontakt: středa od 8:00 do 9:00 hod.
plat: 15000- 18000 Kč
DISPEČER SŠ vzdělání znalost práce s PC dobrá znalost němčiny podmínkou řidič. průkaz výhodou samostatnost flexibilita bezúhonnost praxe výhodou prac.doba od 8 00 do 16 30 hod. možnost stravování osobní kontakt: po pá od 9 00 do 14 00 hod.
REFERENT KA NÁKUPU SŠ vzdělání znalost práce s PC (Excel Word Outlook) angličtina na pokročilé úrovni slovem i písmem komunikativnost spolehlivost loajalita řidič. průkaz sk. B prac. doba od 7 30 do 16 00 hod. možnost úpravy pracovní doby stravování náplň práce: práce sestává z každodenního kontaktu s dodavateli komplexního zpracování požadavků na nákup a administrace objednávkového procesu v interním systému strukturovaný životopis zasílejte na adresu: tereza.zikesova@hildinganders.cz
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 další >>