INŽENÝR KVALITY VŠ nebo vyšší odborné vzdělání nebo ÚSO aktivní znalost Aj nebo Nj znalost práce na PC praxe min.2 roky VDA QS ISO Q FORMEL
plat: 20000 Kč
PLÁNOVAČ VÝROBY VŠ nebo SŠ (ekonomie strojírenství) praxe min.2 roky plánování výroby logistika) aktivní znalost Aj znalost Nj výhodou spolehlivost pečlivost zodpovědnost praxe min.2 roky nutná Zasílat strukturovaný životopis
plat: 21000 Kč
ŠIČKA vyučení v oboru šička švadlena krejčová pracovní doba 6 14 30 hod. úkolová mzda možno i uchazeči s OZP
plat: 8000- 15000 Kč
REFERENT PLÁNOVÁNÍ VŠ není podmínkou zpracovávání výrobních a obchodních plánů statistik prodeje aktivní znalost Aj ŘP sk.B znalost práce na PC pokročilý uživatel na dobu určitou do 30.6.2011 možnost dalšího prodloužení pracovní smlouvy
Popis pozice: Prodej elektroinstalačního materiálu Příjem a výdej zboží Zakládání zboží Požadujeme: Vyučení v oboru elektro Znalost elektroinstalačního materiálu Praxe v oboru výhodou Nabízíme: Zajímavou práci v úspěšné a stabilní společnosti Odpovídající platové ohodnocení Práci v dynamickém a profesionálním kolektivu Zaměstnanecké výhody
plat: 12000- 15000 Kč
ELEKTRIKÁŘ vyučení platná Vyhl.50 78 Sb. § 6 praxe v elektrooboru nutná znalost údržby strojů znalost řídících systémů výhodou Benefity : příspěvek na vzdělání příspěvek na sport kulturu volný čas příspěvek na penzijní životní připojištění občerstvení na pracovišti vzdělávací kurzy školení firemní akce stravenky příspěvek na stravování Zasílat strukturovaný životopis na e mail : lenka.venturova@donaldson.com
plat: 19000- 21500 Kč
SKLADNÍK ÚDRŽBÁŘ vyučení průkaz na vysokozdvižný vozík znalost práce na PC spolehlivost na dobu určitou 1 2 1 rok
plat: 11700 Kč
OPERÁTOR svařovacích robotů základní vzdělání nebo vyučení jedná se o svařování rámů do automobilového průmyslu praxe v obdobném oboru výhodou hrubá mzda+prémie
plat: 10000 Kč
TECHNOLOG VŠ nebo ÚSO textilní nebo strojní zaměření aktivní znalost Aj nebo Nj nutná pro komunikaci se zákazníkem automobilky Ford Renauld VW praxe min.2 roky zkušenost na podobné pozici v automobilovém průmyslu
PROJEKTANT(KA) ELEKTRO VŠ nebo ÚSO vzdělání v oboru uživatelská znalost práce na PC pasivní znalost Aj nebo Nj uvítáme zkušenost s projektováním elektro zařízení praxi v oboru znalost práce v CADu Zasílat strukturovaný životopis na e mail : symova@seznam.cz
plat: 20000- 35000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 další >>