Popis pozice: řízení týmu QC (safety systems) rozvoj týmu a vzdělávání preventivní zlepšování kvality ve výrobních procesech (průřezová spolupráce napříč firmou) analýza a nápravné opatření interních externích reklamací reportování příprava PPAP dokumentace pro zákazníky schvalování PPAP dokumentace od dodavatelů přímá komunikace se zákazníky spolupráce na auditech dodavatelů implementace a údržba požadavků ISO TS 16949 do procesů výroby Požadujeme: min. SŠ technického směru praxe v řízení kvality v automotive zkušenosti s vedením lidí aktivní znalost základních nástrojů jako PDCA FMEA 8D report QC 7 tools MSA PPAP APQP SPC VSM 5W1H znalost norem ISO 19011 ISO TS 16949 ISO 9004 aktivní znalost AJ slovem i písmem (každodenní využití) min. základní znalost NJ (a ochotu k dalšímu rozvíjení) znalost čtení výkresové dokumentace znalost MS Office řidičský průkaz skupiny „B“ (ochota cestovat) V případě že máte zájem o tuto pozici zašlete prosím životopis a motivační dopis. Budou kontaktováni pouze ti uchazeči kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. KONTAKT: TGCZ s.r.o. Průmyslová 2 431 51 Klášterec n O Šárka Šmatová; tel.: 477 101 558 e mail: sarka.smatova@tgcz.cz
plat: 25000- 33000 Kč
ELEKTRIKÁŘ vyučení v oboru platná Vyhl. 50 1978 § 7 praxe min. 2 roky spolehlivost ŘP skupiny B Volat a domluvit pohovor na tel. 474 684 432 (paní Jarischová) nebo zaslat strukturovaný životopis na e mail: jarischova@meussj.cz
plat: 10000- 12000 Kč
AUTOMECHANIK nákladních automobilů vyučení v oboru ŘP sk. B B1 C praxe v oboru min. 3 roky Volat a domluvit pohovor s vedoucím provozu Pomocné hospodářství na tel. 731 411 759 (pan Ing. Szabo).
plat: 9830- 14780 Kč
ELEKTROPROJEKTANT(KA) ÚSO nebo vyšší vzdělání v oboru elektro znalost problematiky strojních zařízení (ČSN EN 60204) schopnost samostatně rozhodovat flexibilita praxe vítána na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou Zaslat strukturovaný životopis na e mail: podana@sea cv.eu
plat: 18000- 20000 Kč
LABORANT(KA) ÚSO chemického směru (SOŠ s maturitou) praxe min. 3 roky nebo absolvent na dobu určitou Pohovory Po Pá mezi 10:00 13:00 hod.
plat: 17000 Kč
VZHLEDOVÁ KONTROLA VÝROBKŮ vyučení vhodné POUZE pro uchazeče s OZP !!! pracovní místo vyžaduje dobrý zrak práce v sedě na dobu určitou (zástup za mateřskou) občasná manipulace s výrobky manuální zručnost podmínkou Pohovory v pracovní dny od 8:00 do 14:00 nebo volat a domluvit pohovor individuálně na tel. 474 316 767 (paní Petrboková) popř. zaslat strukturovaný životopis na e mail: petrbokova@hutzel.cz
plat: 11000 Kč
FINANČNÍ PORADCE ÚSV ÚSO práce na PC základní mzda + odměny možno i pro absolventy nutno počítat s vratnou zálohou na školení v hotelu Jezerka ve výši 2000 Kč !!! Zaslat strukturovaný životopis na e mail: sorbone.prace@gmail.com
plat: 10000 Kč
EKOLOG ÚSO s praxí min.5 let (1 rok v oboru ekologie) nebo VŠ s praxí min.1 rok v oboru ekologie nebo VŠ v oboru bez praxe výborná orientace v legislativě životního prostředí ŘP skupiny B aktivní řidičské schopnosti výborné ovládání práce na PC (Word Excel) výborné komunikační a prezentační schopnosti samostatnost flexibilita ochota se vzdělávat všeobecný přehled solidnost projevu a spolehlivost POUZE zaslat strukturovaný životopis na e mail: info@qems.cz
plat: 20000- 40000 Kč
UKLÍZEČ(KA) praxe vítána ŘP skupiny B výhodou vzhledem k místu výkonu práce vhodné pro oblast Chomutov nebo Jirkov výhradně pro OZP !!! Volat a domluvit pohovor na tel. 777 655 041 (pan Ing. Höfer).
Oblast Litoměřicko 1 a Roudnicko 1. Požadavky: Kreativita komunikativnost obchodní dovednosti aktivní přístup uživatelská znalost obsluhy PC ŘP sk. B bonusy ve výši až 100%. Zasílat strukturovaný životopis na e mail: inzeraty@massdream.cz.
plat: 25000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 další >>