inzerce dětské potřeby

Černošín na dobu neurčitou
plat: 15000- 22000 Kč
Planá 7.00 15.30 hod příspěvek nastravování životopisy zasílejte na e mail.:jitka.koskova@bikemont.eu nebo poštou: Zámecká č.p. 182 348 15 Planá u Mariánských Lázní aktuálnost tohoto místa najdete na stránkách:www.portal.mpsv.cz sz
plat: 10000- 14000 Kč
Pracovní doba od 6:00 14:30 hod. prac. poměr na dobu neurčitou doba praxe 3 roky Ověřeno dne 7.2.2012
plat: 18000 Kč
Náplň práce: Technická příprava výroby objednávky a nákup materiálů pro výrobu řízení výroby kontrola kvality a příprava k expedici. Požadavky: min. SŠ technického směru (strojní výhodou) znalost strojní výroby normování výrobních časů praxe na obdobné pozici min. 2 roky (VŠ) 5 roků (SŠ) komunikační schopnosti řízení lidských zdrojů PC na pokročilé úrovni znalost CAD programů pro dílenské výkresy schopnost práce s kalkulačním programem znalost NJ podmínkou samostatnost vysoké pracovní nasazení. Zaměst.nabízí: Měsíční mzdu dle dohody + výkonnostní prémie zaměstnanecké benefity zázemí stabilní firmy. Zasílejte životopisy na uvedený e mail. Ověřeno dne 6.2.2012
plat: 17000 Kč
Pracovní poměr na dobu určitou. Mzdové ohodnocení: 20 000 25 000 Kč. Požadujeme: praxe v odbytu skladovém hospodářství výhodou znalost SAP R3 výhodou řidičský průkaz na VZV výhodou. Znalost NJ. Kontakt pro zájemce: tel.: 374 331 405 e mail: ingrid.steflova@polytec group.com.
plat: 20000- 25000 Kč
Pracovní doba od 6:00 14:00 hod. Speciální požadavky: Nejlépe v Plané a okolí Ověřeno dne 6.2.2012
plat: 8000- 20000 Kč
Náplň práce: Komunikace s podniky ohledně zajistění personálních služeb Vedení pohovorů s uchazeči o zaměstnání Akvizice nových obchodních zakázek Spolupráce na tvorbě a realizaci marketingových kampaní Požadované dovednosti: Min. SŠ vzdělání Zkušenost z aktivního obchodu a personalistiky velkou výhodou Uživatelskou znalost práce s MS Office a internetem Komunikativnost pečlivost a samostatnost Proaktivní přístup Řidičské oprávnění sk. B Nabízíme: Pozici v rostoucí společnosti Firemní benefity Motivující finanční ohodnocení Ověřeno dne 1.2.2012
plat: 10000 Kč
Mzda dle vzdělání a praxe stupeň vzdělání: VŠ SŠ pracovní poměr na dobu neurčitou Nabízíme: zázemí stabilní společnosti člena mezinárodního koncernu výhodné mzdové a sociální podmínky zajímavou a perspektivní práci příjemné pracovní prostředí zaměstnanecké výhody a bonusy odpovídající zastávané pozici Požadujeme: znalost CAD systémů praxe výhodou schopnost týmové spolupráce pracovistost přesnost důslednost flexibilita praxe 3 roky Ověřeno dne 1.2.2012 aktuálnost tohoto místa najdete na stránkách:www.portal.mpsv.cz sz
plat: 20000- 40000 Kč
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti člena mezinárodního koncernu výhodné mzdové a sociální podmínky zajímavou a perspektivní práci příjemné pracovní prostředí zaměstnanecké výhody a bonusy odpovídající zastávané pozici Požadujeme: znalost obrábění a programování CNC obráběcích strojů znalost SW ( Work NC CATIA) schopnost týmové spolupráce pracovitost přesnost důslednost flexibilita praxi 3 roky Ověřeno dne 1.2.2012 aktuálnost tohoto místa najdete na stránkách:www.portal.mpsv.cz sz
plat: 17000- 22000 Kč
Pracovní poměr na dobu neurčitou doba praxe min. 1 rok znalost NJ slovem i písmem podmínkou Ověřeno dne 2.1.2012
plat: 30000- 35000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 další >>