Oprava domácích elektrospotřebičů ( telefonů pc aj.) mzda 100Kč hod. Výhody: Možnost ubytování stravování Ověřeno dne 5.9.2012
plat: 20000 Kč
Pomocník obsluhy sušící věže a odparky přebírá schválenou surovinu od pracovníka příjmu odebírá analyzuje vzorky sleduje průběh pasterace krystalizace a sušení provádí zápis a průběh jednotlivých etap sledování technického stavu zařízení na pracovišti udržování čistoty na pracovišti Zasílejte životopisy na e mailovou adresu Ověřeno dne 5.9.2012
plat: 12000 Kč
PRACOVIŠTĚ: obchod STŘÍBRO Benešova 1442 Čistý rejstřík trestů praxe v oboru vítána poctivost samostatnost flexibilita stabilita zodpovědnost pracovní nasazení ochota učit se novým věcem Kontakt: Pí Nádvorníková tel. : 734 876 518 e mail: vera.nadvornikova@doson.eu Ověřeno dne 5.9.2012
plat: 8000 Kč
Prac. doba od 6:00 14:30 hod. doba praxe 2 roky Speciální požadavky: Vzdělání strojírenství znalost pracovních postupů v prům. výrobě Znalost práce na PC Znalost NJ nebo AJ výhodou Více informací p. Václav Beran 374 219 014 Ověřeno dne 5.9.2012
plat: 20000- 25000 Kč
Pracoviště: okres Tachov prac. doba 7.00 15.00 hod + pohotovost ŘP sk. B Životopis zaslat na e mail: pavlinasonnkalb@gmx.de Agročas spol. s r.o. Částkov 1 Ověřeno dne 5.9.2012
plat: 15000- 17000 Kč
Váš úkol: kontinuální zlepšování "Kaizen" je podstatou Vašeho poslání optimalizace technologicky náročných výrobních procesů projektování a plánování orientované na kvalitu a provádění zkoušek převezmete plánování projektů a jejich koordinaci v propojovacím managementu s veškerými relevantními okruhy budete zodpovědný(á) za metodickou dokumentaci zajišťování kvality a podporu managementu kvality. Váš profil: disponujete ukončeným VŠ vzděláním (Ing.) nejlépe technického směru výrobní technologie zabýváte se náruživě technickými detaily máte 2 3 roky zkušenosti v oboru jste vnímavý(á) a umíte kreativně řešit technické problémy projevujete se komunikační dovedností a máte schopnost spolupracovat s jednotlivými odděleními disponujete znalostí německého jazyka znalost francozského jazyka výhodou Nabízíme: odpovědnou pozici s možností dalšího rozvoje na dobu neurčitou z hierarchického hlediska budete spadat přímo pod vedení podniku výborné možnosti osobního nasazení a rozvoje Vašich schopností a talentu Kontaktní osoba: Franz Schnobrich tel: 739 454 583 e mail: franz.schnobrich@pressol.com Ověřeno dne 15.8.2012
plat: 28000- 40000 Kč
Prac.poměr na dobu určitou Ověřeno dne 6.8.2012
plat: 10000 Kč
Náplň práce: doplňování zboží práce na pokladně kontrola záručních lhůt dodržování interních předpisů a zásad bezpečnosti práce na prodejně dodržování podmínek skladování zboží a hygienických norem odpovědnost za manipulaci se zbožím vykonávání dalších úkolů dle pokynů nadřízeného. Požadujeme: orientaci na zákazníka pozitivní vztah k sortimentu potravin flexibilitu a samostatnost spolehlivost a zodpovědnost pracovitost vyučení v oboru prodavač výhodou zkušenosti s prací v maloobchodu výhodou. Nabízíme: zajímavé a motivující finanční ohodnocení dovolenou v rozsahu 5 týdnů za rok stravenky příspěvek na stravování příspěvek na penzijní nebo životní připojištění zvýhodněný tarif volání propracovaný systém zaučení možnost kariérního růstu jisté zaměstnání v silně expandující společnosti. Ověřeno dne 15.8.2012
plat: 15000 Kč
Velké Dvorce sklizeň jablek sezónní práce na 2 měsíce nástup po dohodě úkolová mzda kont.p. Mamica Ověřeno tel. 3.9.2012
plat: 5000- 15000 Kč
Doba praxe min. 5 let kladný vztah k práci a zájem o řemeslo schopnost týmové práce a práce v kolektivu Ověřeno dne 15.8.2012
plat: 16000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 další >>