Požadavky: vyučen v oboru nebo praxe minimálně 1 rok řidičský průkaz sk. B. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Mzda: od 80 Kč hod. Pracovní doba: 6:00 14:00. Zájemci nejprve domluvit telefonicky kontakt! p. Šilpoch mob.: 602 96 23 27
plat: 80 Kč
Údržba zeleně na zámku Zbiroh (ne parkové plochy) pletí zalévání stříhání trávy atd. Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení. Mzda: od 50 Kč hod. Pracovní doba: 7:00 15:00 hodin. Požadavky: vztah k přírodě pečlivost svědomitost. Zájemci nejprve volat a domluvit kontakt! Kontaktní os. p. Černý tel.: 602 503 792
plat: 50 Kč
pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení pracovní doba 9 22 hod. v turnusovém provozu
plat: 10000 Kč
Požadujeme: vyučení v oboru základní znalost technického kreslení a technologie kovoobrábění znalost montážních prací a programování CNC a praxi. Místo pracoviště: Rokycany V případě zájmu zasílejte svá CV nebo dotazy na erika.peldova@bontaz centre.com
plat: 17000- 19000 Kč
Požadavky: obor vzdělání stavební Přihlášky do výběrového řízení podat na Městský úřad v Rokycanech nejdéle do 31.3.2011. Podrobné informace na www.rokycany.cz
plat: 14220- 21390 Kč
Náplň práce: vrtání broušení čištění řezání pilou. Požadavky: praxe v práci se železem manuální zručnost samostatnost spolehlivost. Orientační mzda 95 Kč hod. (dle praxe a zkušeností). Zájemci nejprve volat. Kontakt pí Kubíčková tel.: 371 783 024 e mail: montfer@seznam.cz
plat: 95 Kč
pracoviště Stříbro nejprve kontakt na tel. 605366983 1. měsíc dohoda o provedení práce pak hlavní pracovní poměr Ověřeno dne 13.4.2011
plat: 12000 Kč
Požadavek: praxe znalost práce na PC ŘP skup. B plat 23 000 měs.hrubého + odměny. Nástup ihned
plat: 23000- 23000 Kč
praxe v oboru zdravotní průkaz; pracovní doba 16 22 hod. pracovní poměr doba určitá do září kontakt: pan Havíř tel.: 774 716 225 e mail: havir.milan@seznam.cz
plat: 6500- 12000 Kč
Požadavky: profesní průkaz a řidičský průkaz C + E; karta do tachografu školení řidičů; jedná se o mezinárodní kamionovou dopravu Schůzku domluvit předem telefonicky!!! pan Košťálek 732 232 233 životopisy možno i na e mail: info@optimum3000.cz aktualizace 7.4.2011
plat: 20000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 další >>