Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadavky: SŠ technického směru praxe v opravách a údržbě strojního zařízení znalost práce s PC schopnost samostatně rozhodovat a řešit problémy ŘP skup. B. Nabízíme: práce v mladém kolektivu služební telefon firemní dopravu. Životopis zasílat e mailem: eva.andelova@dprekont.cz
plat: 25000 Kč
Pracovní doba od 10 22 hod. Obor vzdělání číšník servírka hotelová škola Bez vzdělání nutná praxe
plat: 12000 Kč
Náplň práce: * tvorba a úpravy výkresové dokumentace v souladu s požadavky a návrhy externích i interních zákazníků s cílem zvýšení bezpečnosti a kvality snížení nákladů a zvýšení produktivity * práce s výkresovou a ostatní dokumentací v rámci podnikových národních a mezinárodních norem * komunikace s interními zákazníky * účast na vývoji a přípravě technických řešení elektro dílů sestav a skupin v rámci optimalizace či nového vývoje výrobků * účast na změnovém řízení a procesu neustálého zlepšování * připravovat a zpracovávat ostatní technické i netechnické dokumentace sloužící k zabezpečení kvality dodržení termínů a minimalizaci nákladů Požadujeme: * min. SŠ vzdělání technického směru VŠ výhodou * praxe na pozici konstruktéra zkušenosti z výrobního prostředí výhodou * komunikativní znalost AJ NJ výhodou * znalost MS Office * zkušenost se systémem 3D CAD * samostatnost orientace na zákazníka výsledky * aktivní přístup schopnost přizpůsobovat se rychlým a častým změnám Nabízíme: * místo výkonu práce v závodě Beroun nebo v Mýtě u Rokycan * zajímavou náplň práce * pružnou pracovní dobu * 5 týdnů dovolené * příspěvek na dovolenou * příspěvek na životní pojištění * závodní stravování
plat: 27000- 35000 Kč
i se základním vzděláním s praxí spolehlivost bezúhonnost příjemný vzhled a vystupování možnost ubytování personální strava zajištěna práce v mladém kolektivu
plat: 12000- 17000 Kč
Vzhledem k exportním aktivitám do rusky mluvících zemí potřebujeme pomocného skladníka se znalostí azbuky. Zájemci se dostaví ve dnech PO a ÚT mezi 13.00 15.00 hod. na kontaktní adresu Maříkova 2043 42 Brno Řečkovice
plat: 10000 Kč
Požadavky: vyučení v oboru praxe. Nástup ihned. Možnost ubytování. Kontakt: paní Engelthalerová tel.: 604 211 559 akt. 14.8.2012
plat: 15000 Kč
vzdělání technického směru praxe na podobné pozici ve výrobní firmě podmínkou dále podmínkou aktivní znalost AJ (slovem i písmem) další jazyk výhodou řidičský průkaz B ochota cestovat do zahraničí. Požadujeme spolehlivost pečlivost samostatnost při komplexním technicko obchodním řízení stávajících i nově vznikajících obbchodních případů. Přihlášky včetně strukturovaného životopisu zasílejte na e mail: walzer@koro.cz Kontakt: Ing. Walzer tel.: 371 763 164 akt. 13.8.2012
plat: 26000- 40000 Kč
Řidič MKD cisterna v režimu ADR (západní Evropa N It. Šp aj.).Požadavky: řidičský průkaz sk. C E profesní průkaz psychotesty praxe min. 2 roky. Vyučení v oboru automechanik nebo znalost jazyka jsou výhodou. školení ADR zaměstnavatel zajistí Mzda: 15 000 Kč + až 1000 EUR diety. Zájemci nejprve volat a domluvit kontakt. Kontakt: p. Štěrba tel.: 724 372 150 Aktualizováno 13.8.2012
plat: 15000- 18000 Kč
Nabízená pozice je vhodná pro absolventy strojní průmyslovky Náplň práce: provádění vstupní namátkové i výstupní kontroly uvolnění či zastavení výroby práce s měřidly. Podrobnosti při ústním jednání.
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba od 8 17 hod. Požadavky: ŘP sk. B znalost práce na PC částečná znalost AJ není podmínkou. Kontakt: Jiří Fiala tel.č. 607 574 313 e mail: info@fipas.cz
plat: 11000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 další >>