možno i absolvent částečná znalost AJ a NJ řidičský průkaz sk. B provize ze zisku 30% + 10% osobní ohodnocení životopisy zasílat mailem fr1nedved@seznam.cz případně předem telefonická domluva na tel. 723 614 555 p. František Nedvěd
plat: 12000 Kč
mzda dle cenových kalkulací a výkonů znalost programování v HEIDEN HAIN systému
plat: 100 Kč
vyučen ve strojírenském oboru praxe výhodou
plat: 130 Kč
pracoviště Chotíkov manuální zručnost vlastní doprava praxe v oboru vítána
plat: 16800- 18300 Kč
Náplň práce: Administrativní podpora managementu firmy Denní odvádění práce z výroby do informačního systému kontrola dat Kontrola a správa dat v docházkovém systému kontrola docházky zaměstnanců vkládání plánovaných absencí do docházkového systému a další činnosti spojené s docházkou zaměstnanců Práce na recepci vyřizování a přepojování tel. hovorů příjem externí emailové komunikace Péče o návštěvy (zajištění občerstvení dopravy ubytování) Péče o zasedací místnosti prostory firmy správa firemních automobilů zajištění kancelářských potřeb Úprava a příprava různých dokumentů tabulek prezentací grafů Vyřizování záležitostí mimo pracoviště (např. jednání na úřadech) Úzká spolupráce komunikace s HR managerem a ředitelem společnosti jako administrativní podpora při aktuálních projektech správa a archivace smluvní a interní dokumentace správa a zajištění služebních cest a školení (rezervace a zajištění dopravy letenek ubytování zajištění pojištění a dalších dokumentů spojených se služební cestou) příjem a výdej veškeré pošty Požadujeme: SŠ vzdělání Relevantní praktická zkušenost (min. 1 rok) Praxe na pozici asistentky velkou výhodou Velmi dobrá znalost AJ podmínkou (FJ NJ výhodou) Min. uživatelská znalost MS Office Zkušenost s ERP systémem docházkovým systémem HR softwary výhodou Reprezentativní vystupování profesionalita komunikativnost Sebekritika iniciativa samostatnost diskrétnost Nabízíme: zázemí stabilní nadnárodní společnosti odpovídající finanční ohodnocení a benefity možnost seberealizace profesního růstu a rozvoje interkulturní pracovní prostředí V případě zájmu zašlete Váš životopis aktuální fotografii a motivační dopis na e mail adresu: lucie.mikulikova@cz.global imi.com
plat: 16000- 20000 Kč
Náplň práce: zabezpečovat dostupnost materiálu pro výrobu zajistit nejvhodnější a nejvýhodnější způsob dopravy zboží sledovat a vystavovat nákupní objednávky v ERP systému kontrolovat dodací termíny a správnost dodávek analyzovat sklad a přepravní náklady koordinovat organizovat a zlepšovat metody používané při zásobování spolupracovat na řešení dodavatelských reklamací Požadavky: min. SŠ vzdělání velmi dobrá znalost MS Office podmínkou (zejména Excel) min. komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou (znalost Nj Fj výhodou) zkušenosti na obdobné pozici výhodou (nákup zásobování zákaznický servis logistika sklad) analytické myšlení a velmi dobré komunikační schopnosti schopnost a zájem rozšiřovat své odborné znalosti otevřenost ke změnám schopnost pracovat v interkulturním prostředí proaktivita časová flexibilita Nabízíme: zázemí mezinárodní společnosti zajímavou a perspektivní práci možnost seberealizace a profesního růstu motivující finanční ohodnocení
plat: 18000- 23000 Kč
Velkoobchod a distribuce DVD filmů. Náplní práce jsou fyzicky nenáročné skladové operace. Požadujeme schopnost logického myšlení znalost práce na PC aktivní přístup k práci svědomitost samostatnost. ŽIVOTOPIS ZASLAT NA: sklad@dvdzababku.cz
vyučení nebo i základní vzdělání ale s praxí v oboru; ŘP B čistý trestní rejstřík mzda + prémie + 13. a 14. plat práce v mladém kolektivu
plat: 85 Kč
praxe zkušenosti s vedením kolektivu jednání s lidmi ŘP sk. B možnost ubytování předem nutné telefonicky sjednat schůzku osobní kontakt v Plzni Přemyslova 40
plat: 20000- 33000 Kč
nákup produktů za zaměstnanecké ceny bonusy dle dosažených tržeb; Zájemci zasílejte svůj životopis na e mail: alice@nemcok.cz
plat: 15000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 další >>