ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK TÚ: ZODPOVĚDNOSTI: za včasné vyřizování administrativních prací technického úseku za včasné zhotovení kopií výkresů podle požadavků jednotlivých oddělení za správné ukládání dokumentů a pořádek v technické spisovně za provádění prací spojených s opravou a aktualizací výkresové dokumentace za vedení evidence norem POŽADAVKY: SŠ VŠ ekonomického nebo technického zaměření dobrou znalost AJ další jazyky výhodou (FJ NJ RJ) velmi dobré znalosti práce na PC (MS Office) spolehlivost komunikační a organizační schopnosti
plat: 14000 Kč
ošetřovatel( ka) telat a dojnic (dojička) pro manželský pár možnost pronájmu bytu 3+1
plat: 15000- 20000 Kč
servírka v kavárně která je vyhrazena jako chráněná dílna přednost mají osoby se zdravotním postižením pracovní doba od 13 do 21 hod. vhodné i pro rekvalifikované uchazeče
plat: 10000 Kč
prodejna smíšeného nepotravinářského zboží samostatnost zodpovědnost výkonostní prémie
plat: 9000- 12000 Kč
spolehlivost praxe nutná tel. 257 720 005 nebo pasu@volny.cz
plat: 11000- 15000 Kč
Zámečník montér Místo pracoviště Štěnovice Popis pracovní činnosti: ? Práce ve strojírenské divizi společnosti ? Montážní a zámečnické práce ? Broušení leštění Požadujeme: ? SOU (nejlépe obor zámečník) ? Základní kurz svařování metodou MAG TIG ? Čtení technických výkresů ? Schopnost samostatné práce Nabízíme: ? Odměna formou 13. a 14. mzdy ? Prémie ze ziskových zakázek ? Kompenzace nákladů na dojíždění ? Příspěvek na penzijní připojištění životní pojištění ? Stravenky závodní stravování ? 5 týdnů dovolené ? Odborné a jazykové vzdělávání ? Poukázky do sportovních center ? Pracovní oděvy a pracovní pomůcky V případě zájmu zasílejte prosím svůj strukturovaný životopis (nejlépe emailem) na adresu: STREICHER spol. s r.o. Plzeň K Lomu 426 332 09 Štěnovice makrlikova@streicher.cz
plat: 16000- 25000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: Je zodpovědný za zavádění nového výrobku do procesu (příprava výrobního procesu vyrobitelnost validace) navrhuje technolog. rozmístění strojů a toky materiálu pracuje na zlepšování výr. procesu (Poka Yoke Jidoka TPM) zpracovává technolog. postupy a instrukce podílí se na FMEA procesu vypracovává tech. specifikace strojů zařízení a přípravků řeší kvalitativní problémy s cílem snižování zmetkovitosti. POŽADUJEME: Vysokoškolské příp. středoškolské technické vzdělání ideálně strojírenského zaměření praxe na podobné pozici nebo čerstvý absolvent VŠ strojního zaměření komunikativní angličtina nutná další jazyk výhodou alespoň základní povědomí o technikách Lean Manufacturing a Continuous Improvement Kaizen Six Sigma pokročilý uživatel PC (MS Office MS Project) technické myšlení časová flexibilita. NABÍZÍME: Možnost profesního růstu a motivující finanční ohodnocení možnost pracovat v mezinárodním týmu prodej výrobků se slevou dovolená navíc celkem 5 týdnů jídelna a kantýna v závodě masáže v areálu závodu (2 3 ceny hradí zaměstnavatel).
plat: 40000- 50000 Kč
NÁKUPNÍ REFERENT ZODPOVĚDNOSTI: za řízení panelu dodavatelů outsourcing stávající výroby dílů za řízení panelu dodavatelů pro přidělené komodity za řízení nákupu a výběru dodavatelů nepřímého materiálu. POŽADAVKY: SŠ VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru velmi dobrou znalost AJ další jazyk výhodou (FJ RJ NJ) zkušenosti se strojírenskou výrobou komunikační schopnosti a orientace na cíl.
plat: 20000 Kč
POŽADUJEME: zdravotní průkaz čistý trestní rejstřík. Vlastní doprava nutná. Životopisy zasílat: administrativa@masobrejcha.cz
plat: 10000- 15000 Kč
vedoucí oddělení logistiky zodpovědnost za chod skladu vedení týmu pracovníků skladu spolupráce s výrobou optimalizace skladových zásob skladové hospodářství inventury interní porady a komunikace s vedením společnosti organizování a plánování přepravy komunikace se zahraničními partnery spolupráce se smluvními dopravci zpracování podkladů pro vývoz zboží distribuční logistika výrobního závodu práce s interním databázovým systémem SŠ technického směru znalost německého jazyka slovem i písmem schopnost práce s PC: MS Office Internet analytické a logické myšlení pečlivost praxe v oblasti logistiky skladování nebo dopravy min. 5 let zkušenosti s vedením lidí nutné výborné komunikační a organizační schopnosti 5.týdnů dovolené příspěvek na penzijní připojištění příspěvek na stravování zázemí stabilní společnosti
plat: 30000- 40000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 další >>