dozor a koordinace stavby metalurgické haly práce s PC řidičský průkaz skupiny B praxe s řízením a kontrolou staveb mzda dohodou pracovní poměr na dobu určitou 2 roky s možností prodloužení na dobu neurčitou
plat: 15000 Kč
Pracovní náplň: práce na výzkumných a výpočetních činnostech týkajících se národních a mezinárodních projektů zaměřených na materiálový výzkum a technologie tváření; práce na vývoji konstrukcí a strojírenských technologií; tvorba výpočetních modelů pro výpočty statického a dynamického zatěžování konstrukcí a výpočty technologií tváření a tepelného zpracování kovů; provádění těchto výpočtů vyhodnocování a prezentování výsledků výpočtů; komunikace se zákazníky v otázkách výpočtů; výpočty jsou prováděny v programech DEFORM Solid Works ... Požadavky: VŠ technického směru; vhodné odborné znalosti: strojírenská technologie nauka o materiálech metoda konečných prvků; zkušenosti s CAD a CAE programy výhodou; vysoká uživatelská úroveň práce na PC; komunikativní znalost AJ nebo NJ; schopnost samostatné práce i práce v týmu dobré komunikační schopnosti; praxe výhodou. zázemí dynamicky se rozvíjející výzkumné firmy atraktivní pracovní náplň zajímavé mzdové podmínky příspěvek na stravenky týden dovolené navíc další zaměstnanecké výhody možnost profesního a odborného růstu odborná školení a jazykové kurzy
plat: 30000 Kč
Pracovní místo pro novorozenecký úsek možno i pro dětskou sestru s osvědčením. Nabízené výhody: příspěvek na životní pojištění příspěvek na stravování ubytování v internátu nemocnice
plat: 16000 Kč
Popis činnosti: provádí údržbu zařízení a informační techniky sleduje stav programového a technického vybavení a odstraňuje jeho nedostatky eviduje a reportuje licence programového vybavení závodu provádí rutinní kontroly stavu jednotlivých zařízení a shromažďuje požadavky na úpravu uživatelských oprávnění eviduje dokumentaci spojenou s nákupem a provozem programového technického vybavení zajišťuje archivaci a zálohování dat. Požadavky: znalost práce na PC ŘP sk. B aktivní řidič základní znalost Aj. V případě zájmu zasílejte svůj životopis na bohemia@grupoantolin.com do předmětu e mailu prosím uveďte název pracovní pozice.
plat: 30000- 35000 Kč
turnusové směny (týden a týden) nástup dle dohody vyučení v oboru vhodné i pro absolventy mzda 10000 Kč + osobní ohodnocení (procenta)
plat: 10000 Kč
prodavač( ka) smíšeného zboží pokladní( k) vyučení v oboru šestihodinová pracovní doba (5.20 až 12 a 12 až 18.30 hod.)
plat: 60 Kč
vedoucí střediska pro lesní výrobu vzdělání lesnického směru praxe 6 let (není podmínkou) vítána znalost německého jazyka flexibilita organizační schopnosti práce na PC bydliště do vzdálenosti cca 20 km od Přeštic výhodou
plat: 22000 Kč
vyučení v oboru
plat: 9000- 15000 Kč
Hledáme spolehlivé zaměstnance na pozice: Řidič vnitrostátní a mezinárodní přepravy. Nástupní plat 20 000 Kč: Požadujeme bezúhonost řidičský průkaz sk. C+E karta do tachografu profesní průkaz. Střídač řidiče vnitrostátní a mezinárodní přepravy. HPP i brigádně plat dohodou Požadujeme bezúhonost řidičský průkaz sk. C+E karta do tachografu profesní průkaz. Kontakt: mezado@seznam.cz tel. 739457509 603868188
plat: 15000- 25000 Kč
Jedná se o o oddělení LDN možno i zkrácený úvazek.
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 další >>