Pracovní poměr na dobu určitou. Zkrácený úvazek! Požadujeme vyšší nebo vysokoškolské vzdělání sociálního směru komunikativnost sociální cítění alespoň základní znalost práce na PC ŘP sk. "B" výhodou. V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky nebo e mailem.
plat: 12000- 15000 Kč
Podmínkou je řidičský průkaz sk. CE + profesní průkaz. Proběhne výběrové řízení.
plat: 9800 Kč
Vhodné i pro OZP. Podmínkou je bezúhonnost.
plat: 10000 Kč
Pracovní poměr na dobu určitou znalost NJ výhodou Vztah k technice nutný Velmi dobrá znalost práce na PC nutná Word Excel Internet asertivita a příjemné vystupování komunikační a organizační schopnosti Náplň práce: Vyhotovení nabídek objednání zboží kontrola fakturace komunikace se zákazníky Administrativní činnost marketing Pracoviště : Mariánské Lázně Ověřeno 28.2.2011
plat: 16000- 25000 Kč
Pracovní poměr na dobu určitou. Podmínkou je velmi dobrá znalost NJ a AJ dobrá znalost práce na PC. Mzda: 10 000 Kč + poh. složka mzdy (0 200%).
Směnný provoz vystudování v oboru. Nabízíme ubytování.
plat: 10400- 20500 Kč
Pracovní poměr na dobu určitou. Pracovní náplní je upevňování břemen při nákladu. Jedná se o práci ve výškách (15 20m). Podmínkou je fyzická zdatnost časová flexibilita. Nabízíme možnost absolvování vazačského kurzu. Proběhne výběrové řízení.
plat: 8900 Kč
Náplň práce: zpracování nabídek odbavení zakázek poradenská činnost + návštěvy u zákazníků rozpracování výkresů pro výrobu. Požadavky: SŠ nebo VŠ technického směru výborná znalost práce na PC řidičský průkaz sk. "B" znalost práce s kreslícím programem výhodou znalost NJ výhodou. V případě zájmu zašlete životopis na adresu: betz@betz.cz
plat: 18000- 30000 Kč
Náplň práce: vyhotovení nabídek objednání zboží kontrola fakturace komunikace se zákazníky administrativní činnost marketing. Požadavky: SŠ nebo VŠ vzdělání; velmi dobrá znalost práce na PC (Word Excel Internet); asertivita a příjemné vystupování; komunikační a organizační schopnosti; podmínkou je vztah k technice. V případě zájmu zašlete životopis na adresu: betz@betz.cz
Pracovní poměr na dobu určitou. Požadavky: velmi dobrá znalost německého jazyka anglický jazyk výhodou organizační a manažerské dovednosti pokročilá znalost práce s PC (Microsoft Office ev. SAP) smysl pro systematickou a týmovou spolupráci zkušenosti s vedením týmu. Jako základní podmínku posouzení postupu do 1. kola výběrového řízení požadujeme zaslání životopisu v českém a německém jazyce na e mail: lhridelova@autoelectric.de
plat: 25000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 další >>