Pracovní poměr na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: 14 000 Kč. Požadujeme: odborné vzdělání částečná znalost NJ a RJ výhodou praxe v balneoprovozu výhodou flexibilita.
plat: 14000 Kč
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: 17 000 Kč. Požadujeme: odborné vzdělání částečná znalost NJ a RJ výhodou praxe v balneoprovozu výhodou flexibilita.
plat: 17000 Kč
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: 16 000 Kč. Požadujeme: pokročila znalost NJ částečná znalost RJ a AJ znalost práce na PC odolnost vůči stresu praxe výhodou.
plat: 16000 Kč
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: 11 500 Kč. Požadujeme: masérský kurz reflexní masáž plosky nohy.
plat: 11500 Kč
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vhodné i pro absolventy. Mzdové ohodnocení: 13 620 20 510. Kč.
plat: 13620- 20510 Kč
Jedná se o práci v Karlovarském kraji. Mzdové ohodncení: 22 000 Kč po autorizaci zvýšení na 24 000 Kč. Požadujeme: praxe min. 3 roky ŘP skup. B C výhodou základní znalost práce na PC. Kontakt pro zájemce: na tel. č. 354 435 070 p. Hurt.
plat: 22000 Kč
Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení. Mzdové ohodnocení: 9 060 13 660 dle délky započitatelné praxe s možností osobního příplatku. Požadujeme: vyučení v oboru nejlépe praxe min. 5 let (nejlépe ve společném stravování). Možnost ubytování ve služebním bytě.
plat: 9060- 13660 Kč
Pracovní poměr na dobu určitou. Požadujeme: Masérský kurz. Možnost poskytnutí ubytování.
plat: 15000 Kč
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: 80 90 Kč h. Požadujeme: řidičský průkaz sk. C vyučení v oboru praxe 5 let svářecí kurz na elektřinu a plyn.
plat: 80- 90 Kč
Náplň práce: Poskytování sociální služby terénní programy v souladu s registrací služby Vykonávání pozice klíčového pracovníka tj. přímý kontakt s uživateli služby terénní programy Podílení se na monitoringu sociálně vyloučených lokalit resp. potřeb klientů Tvorba individuálních plánů s uživateli služby Odpovědnost za kontrolu všech individuálních plánů vzniklých v rámci poskytované služby Úzká spolupráce s další terénní sociální pracovnicí a manažerem projektu. Tvorba dokumentace na základě požadavků zákona o soc. službách Podílení se na spolupráci v týmu rozvoji a dalším vzdělávání Vytváření metodických materiálů v rámci vykonávané služby Podílení se na tvorbě a naplňování standardů Spolupráce na publicitě služby a projektu Požadujeme: VŠ nebo VOŠ vzdělání v oboru sociální práce (splňující podmínky pro výkon role sociálního pracovníka dle zákona 108 2006 Sb. o sociálních službách) odvahu čelit náročným pracovním podmínkám převážně práce v terénu a to v sociálně vyloučených lokalitách schopnost týmově spolupracovat řidičský průkaz skupiny B znalost práce na PC (MS Word a Excel internet) aktivní nasazení a zodpovědný přístup k práci ochotu dále se rozvíjet a vzdělávat se vytrvalost praxe a znalost světového jazyka vítaná Nabízíme: možnost podílet se na unikátním projektu rozšiřování terénní práce v oblastech Tepelska a Toužimska možnost zapracování se vedle zkušené terénní a komunitní sociální pracovnice možnost dalšího vzdělávání a seznámení se s metodou komunitní práce práci s tříčlenným týmem a širší zázemí ve stabilní organizaci Český západ týmovou supervizi intervizi hrubou mzdu 18.000 20.000 Kč Hledáme touto cestou pracovnici pracovníka na hlavní pracovní poměr s nástupem od 1. 9. 2012 (s předpokladem postupného přebírání pozice během druhé poloviny srpna).V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na e mailovou adresu jana.kosova@cesky zapad.cz nebo poštovní adresu Český západ o.s. Dobrá Voda 8 364 01 Toužim a to do 10. 8. 2012. Na základě životopisu a motivačního dopisu bude uchazeč vyzván k osobnímu setkání v průběhu měsíce srpna termín bude upřesněn. Více informací na tel.: 602 663 585.
plat: 18000- 20000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 další >>