praxe podmínkou znalost NJ nebo RJ prodej od St do Ne možnost ubytování
plat: 13000 Kč
nabídka práce
Práce na baru. Vyučení výhodou.
plat: 8800 Kč
Vzdělání: ÚSO ÚSV strojní. Požadavky: znalost čtení technických výkresů práce v SOLIDWORKS výhodou. Výhody: příspěvek na stravování.
plat: 13000- 17000 Kč
Práce na 4 hodiny od 18 00 22 00 hod.
plat: 5000 Kč
Přijmeme prvozního hotelu. Náplň práce: starání se o chod hotelu péče o klienty veškeré činnosti s tím spojené. POŽADUJEME: absolvování školy se zaměřením na hotelnictví a cestovní ruch orientaci a znalost v daném oboru časovou flexibilitu zodpovědnost praxe na obdobné pozici. Zájemci o práci zasílat životopisy: administrativa@masobrejcha.cz
plat: 20000 Kč
BALIČ RUČNÍ pracovní poměr na dobu určitou s prodloužením na neurčito. Nástup ihned. Očekáváme flexibilitu čistý trestní rejstřík zodpovědný přístup k práci. Nabízíme příspěvek na stravné a na dopravu měsíční prémie.
plat: 12000 Kč
Výkon zaměstnání: hraniční přechod Lísková benzínová pumpa Free One Shop. Požadavky: ŘP sk.B odpovědnost samostatnost spolehlivost znalost NJ výhodou. Životopis zasílat na adresu: startstepsro@email.cz.
Náplň práce: samostatné vedení účetní agendy a prodej zboží (barev a laků) formou velkoobchodu. Požadavky: podvojné účetnictví základní znalost NJ komunikační dovednosti ŘP sk.B vítán dobrý zdravotní stav.
plat: 15000- 20000 Kč
Požadavky: vyučen v oboru praxe výhodou manuální zručnost samostatnost a organizační schopnosti ŘP sk.B. Výkon práce provozovna Malý Malahov.
plat: 10000- 25000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 další >>