ruční manipulace s břemeny obsluha dřevoobráběcích strojů pož. vyučení nástup od 1.2.2012 na dobu určitou prac.doba Po Pá 6 00 14 00 hod.
plat: 68 Kč
opravy nákladních a osobních aut pož. vyučení a praxi v oboru samostatnost nástup ihned
plat: 13000- 20000 Kč
opravy pracovních strojů zámečnictví pož. vyučení a praxi v oboru svářečský průkaz samostatnost nástup ihned
Svářeč CO svařování navařování a pájení elektrickým obloukem nebo plynovým svařovacím zařízením Požadujeme: výuční list svářečský průkaz (CO) znalost čtení strojírenských výkresů práce ve třísměnném provozu Nabízíme: odpovídající mzdové ohodnocení závodní stravování práci v mladém kolektivu možnost zvyšování své odbornosti po roce smlouvu na dobu neurčitou Kontakt: KOVOSVIT MAS a.s. Personální úsek 381 632 304 Náměstí T. Bati 419 391 02 Sezimovo Ústí Nebo na e mail: jerabkova@kovosvit.cz Jaroslav Bělohlav mistr email: belohlav@kovosvit.cz telefon 381 632 775
plat: 16000 Kč
zástup za MD poloviční úvazek v době 8 00 12 00 h. zpracování banky zaúčtování sledování pohledávek účtování došlých faktur vystavování ostatních faktur potrvzování konfirmací vystavování opravných daňových dokladů pož. vzděl.ekonomického směru (vhodné i pro získání praxe) dobrá znal. AJ podmínkou! znal. práce na PC (Windows word excel...) pečlivost zodpovědnost vysoké prac.nasazení znal. programu SAP výhodou uchazečka s praxí vítána nástup od 1.2.2012 mzda nástupní po zapracování od 7000 Kč + čtvrtletní prémie strukturovaný životopis v AJ a ČJ zasílat na adr.: jirina.duskova@sanitec.cz event. na adr.firmy v Táboře Komenského 2501
plat: 6500- 7000 Kč
běžná obchodní agenda vyřizování objednávek zadávání objednávek do systému SAP vystavování faktur dobropisů komunikace se zákazníky sledování pohledávek příprava podkladů o prodeji informační servis pro obchod. zástupce pož. vzděl. ekonom. směru (vhodné i pro získání praxe) dobrá znal. AJ podmínkou! znal. NJ výhodou znal. práce na PC (Windows word excel...) pečlivost zodpovědnost vysoké prac.nasazení znal. programu SAP výhodou uchazečka s praxí vítána nástup ihned mzda nástupní po zapracování od 15000 Kč + čtvrtletní prémie strukturovaný životopis v AJ a ČJ zasílat na adr.: irena.prusova@sanitec.cz event. na adr.firmy v Táboře Komenského 2501
plat: 13000 Kč
Náplň práce: Vedení agendy oddělení správa a archivace smluvních dokumentů Příprava a vypracování právních podkladů a dokumentace Právní podpora odborným útvarům společnosti Tvorba a připomínkování různých typů obchodních smluv a poskytování právní podpory při vyjednávání obchodních podmínek s dodavateli Poskytování právního poradenství konzultací a stanovisek se zaměřením zejm. na obchodní právo Spolupráce s externími dodavateli právních služeb Požadujeme: ukončené vysokoškolské studium práv případně postačuje bakalářský stupeň vysokoškolského vzdělání vhodné i pro absolventy praxe není podmínkou znalost anglického německého jazyka výhodou komunikační schopnosti vysoké pracovní nasazení zodpovědnost svědomitost flexibilita Nabízíme: zajímavou startovací pozici vhodnou i pro absolventa odpovědnou práci v přátelském prostředí možnost osobního rozvoje 4 týdny dovolené pracoviště v Sezimově Ústí
pož.vyučení ve strojním zaměření nástup ihned prac.doba 6 00 14 30 hod.
plat: 20000 Kč
pož. ŘP B opráv. k obsluze vysokozdvižného vozíku nástup ihned práce v So Ne dle potřeby stravování
plat: 8000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 další >>