práce v chladírenských skladech vstup do výrobních prostor a odvoz výrobků do chladících skladů řízení VZV práce v noci par. 94 ZP ojediněle ve výškách pož. oprávnění na vysokozdvižný vozík výpis z RT nástup ihned do 31.12.2012 výše mzdy během zkušební doby stravenky dodatková dovolená
plat: 70 Kč
prvotní kontakt výhradně na e mail: info@direct services.cz !! spolu s životopisem nejprve zasílat referenci ukázky realizovaných aplikací pracoviště home office pož. prokazatelné zkušenosti s vývojem aplikací pro OS Android nutné!! znal. AJ úroveň čtení technické dokumentace nástup možný ihned na Dohodu o provedení práce možno i pracovní poměr
plat: 20000- 45000 Kč
výroba komponent dle požadavků zákazníka výkresového plánu a výkres. dokumentace v požadované kvalitě a čase preferují zkušenost s CNC frézami (řídící systém SIEMENS FANUC) praxe v oboru vítána nástup ihned na 1 rok poté možno na dobu neurčitou Po Pá
plat: 14000- 17000 Kč
práce na špičkovém strojním zařízení pož. vyučení obor mechanik seřizovač CNC stroje výhodou znal. práce na PC dobrý zdravotní stav (fyzická zátěž) nástup ihned na dobu určitou poté možno na neurčitou výše mzdy ve zkušební době 2 platy navíc po zapracování 5 týdnů dovolené dotované stravování penzijní pojištění
plat: 85 Kč
péče o stávající klienty vyhledávání a poskytování služeb novým klientům profesionální služby poradenství v oblasti činnosti společnosti nabídka a realizace servisu Sorbone One novým i stávajícím klientům dlouhodobá péče o vlastní i svěřené klienty pravidelné vzdělávání tréninky a profesní rozvoj monitoring trhu péče o udržení obchodních vztahů vedení obchodního jednání report své činnosti nadřízenému marketingová činnost účast na firemních poradách a další aktivní vyhledávání potencionálních klientů firemní i soukromá klientela aktivní kontaktování potencionálních klientů Sorbone One telefonicky i osobně na základě databáze kontaktů prodej produktů společnosti Sorbone One prezentace produktů Sorbone One na vybraných veletrzích administrativa pož.: SŠ vzdělání s maturitou čistý RT ŘP skupina B výborné jednání s klienty znal. práce na PC příjemné a slušné vystupování komunikační dovednosti spolehlivost dochvilnost praxi v oblasti finančního poradenství a realitního trhu výhodou časovou flexibilitu nástup od 1.4.2012 prac.doba od 9 00 do 18 00 hod.
plat: 10000 Kč
zabezpečení chodu obchodního místa kanceláře přijímání a vyřizování telefonických hovorů evidence pošty příjem návštěv administrativní podpora kanceláře úkolem bude aktivní telefonická komunikace s potencionálními klienty udržování kontaktu s vybranými klienty a zpracovaní zákaznické agendy report své činnosti nadřízenému vyjednávání další spolupráce se stávajícími i novými zákazníky a klienty marketingová činnost účast na firemních poradách prodej produktů společnosti Sorbone One prezentace produktů Sorbone One na vybraných veletrzích pož.: SŠ vzdělání s maturitou čistý RT praxi ve vedení kolektivu a motivaci kolektivu výborné jednání s klienty znal. práce na PC příjemné a slušné vystupování komunikační dovednosti spolehlivost dochvilnost nástup od 1.4.2012 prac.doba od 9 00 do 18 00 hod.
plat: 18000 Kč
zajišťování obchodní činnosti společnosti ve zvoleném regionu s kompletní nabídkou společnosti monitoring trhu akvizice zákazníků a spolupracovníků péče o udržení obchodních vztahů vedení a motivace svého týmu pracovníků kontrola obchodního jednání podřízeních zaměstnanců marketingová činnost účast na firemních poradách a další svěřené úkoly prodej produktů společnosti Sorbone One administrativa pož.: SŠ vzdělání s maturitou čistý RT ŘP skupina B základní znalost angličtiny němčiny praxi ve vedení kolektivu a motivaci kolektivu výborné jednání s klienty znal. práce na PC praxi v oblasti finančního poradenství a realitní činnosti příjemné a slušné vystupování komunikační dovednosti spolehlivost dochvilnost nástup od 1.4.2012 prac.doba od 9 00 do 18 00 hod.
plat: 28000 Kč
monitoring trhu akvizice zákazníků péče o udržení obchodních vztahů report své činnosti nadřízenému marketingová činnost účast na firemních poradách a vyřizování zakázek sjednávání schůzek obchodních partnerů případné schůzky se zákazníky a klienty společnosti prodej produktů společnosti Sorbone One prezentace produktů Sorbone One na vybraných veletrzích administrativa pož.: SŠ vzdělání s maturitou čistý RT ŘP skupina B základní znalost angličtiny němčiny praxi ve vedení kolektivu a motivaci kolektivu výborné jednání s klienty práce na PC příjemné a slušné vystupování komunikační dovednosti spolehlivost dochvilnost aktivní znalost angličtiny a němčiny francouzský jazyk výhodou nástup od 1.4.2012 prac.doba od 9 00 do 18 00 hod.
plat: 24000 Kč
Náplň práce: servis CNC strojů ve strojírenské výrobě opravy a oživení CNC strojů komunikace a zápisy o provedené činnosti se zákazníkem školení zákazníka Požadujeme: VŠ SŠ vzdělání strojní nebo elektro praxe na obdobné pozici výhodou znalost AJ vyhláška 50 § 6 řidičský průkaz B znalost práce na PC flexibilitu a schopnost komunikace se zákazníkem Nabízíme: práci s moderní technikou možnost profesního růstu služební automobil mobilní telefon další materiální vybavení pro práci servisního montéra po roce možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou
plat: 20000 Kč
řidič automixu pož. vyučení ŘP C profesní průkaz zkušenosti praxe výhodou nástup ihned na min. 1 rok
plat: 80 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 další >>