JSTE ZVYKLÍ DOSAHOVAT VÝSLEDKY A ZAJÍMÁTE SE O AUTOMOBILY? Firma AUTOSALON KUDRNA zástupce vozů značky Renault v HUMPOLCI Okružní 1345 vypisuje výběrové řízení na pozici PRODEJCE NOVÝCH VOZŮ Hledáme výhradně výkonného člověka který dokáže prodat má rád lidi a nevzdává se lehce v jednání se zákazníkem. Co od Vás očekáváme? dobré výsledky v bývalých činnostech práce brigády časová flexibilita podle potřeb klientů i firmy chuť dokázat že jste výkonní SŠ a PC na uživatelské úrovni Nejdříve ukažte co ve Vás je pak čekejte zajímavé odměny které si sami můžete ovlivnit podle svých výsledků. Pokud je prokážete máte u nás šanci prosadit se profesně růst a Vaše jméno se může stát symbolem úspěšné firmy! Oslovila Vás naše nabídka? Pak očekáváme Váš profesní životopis na info@renaultvysocina.cz
plat: 25000- 35000 Kč
Bezúhonnost prac.ČB sběrna v ul.J.Plachty pr.doba 8 16hod. dle potřeby i SO oprávnění na VZV výhodou
plat: 13000 Kč
A12 Práce v chladném prostředí fyzicky namáhavá. Žádost + strukturovaný životopis zaslat výhradně e mailem. Termín přijetí žádostí do 4.11.2011 Vybraní uchazeči kteří splňují požadované předpoklady budou následně zaměstnavatelem vyzváni k účasti na VŘ. Netelefonovat nenavštěvovat …
plat: 10000- 15000 Kč
požadujeme: čistý výpis z rejstříku trestů spolehlivost komunikativnost poctivost nabízíme: zajímavé platové ohodnocení profesní růst možnost seberealizace přispíváme na dopravu do zaměstnání nutný tel. kontakt předem: Ševčíková Hana č. tel. 731 472 449 e mail: kancelar@police ondra.cz
plat: 9000- 15000 Kč
pracovní poměr na dobu určitou praxe podmínkou ŘP sk. "C E" zdravotní způsobilost včetně psychologického vyšetření výpis z karty řidiče čistý rejstřík trestů pojištění odpovědnosti
plat: 18000- 24000 Kč
Náplň práce: kontrola a příprava účetních podkladů fakturace kontrola splatnosti organizační činnost spojená s chodem kanceláře Požadujeme: spolehlivost pečlivost Poznámka: znalost cizího jazyka není nutná
plat: 15000- 20000 Kč
POŽADAVKY: SŠ VŠ vzdělání AJ či NJ ideálně oba na velmi dobré komunikativní úrovni MS Office ŘP sk. B. Písemné CV na mail: petr.kriz@tbaplast.cz
plat: 10000- 20000 Kč
technický směr
plat: 20000- 25000 Kč
Požadujeme: ukončené SŠ vzdělání; zkušenosti v oblasti obchodu; znalost práce na PC; příjemné a reprezentativní vystupování odpovědnoct aktivita; zástup za MD; PD:Po Pá 8 18 So 8 12hod. (týden práce týden volna); zákl. mzda+osob. ohodn. + % z prodeje; životopisy s fotografií zasílat na email hr@bernard.cz nebo na fax: 565 300 225 do 20.10.2011. Nabízíme: zajímavou práci pro významnou společnost mzdové ohodnocení v závislosti na prodeji firemní benefity.
plat: 8000 Kč
vyučení v oboru praxe výhodou možnost ubytování
plat: 12000- 20000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 další >>