Pragokoncert Bohemia a.s. nejstarší česká umělecká agentura vypisuje výběrové řízení na pozici: Barman Biletář v jazzovém klubu REDUTA Požadavky: poctivost SŠ nebo vyučení s maturitou v oboru gastronomie výhodou AJ na komunikativní úrovni další jazyky výhodou kreativitu zkušenosti s přípravou míchaných nápojů barmanské kurzy výhodou reprezentativní a příjemné vystupování komunikativnost silnou orientaci na zákazníky smysl pro odpovědnost a loajalitu. Náplň práce: zajištění chodu baru prodej vstupenek na koncerty evidence a doplňování skladových zásob práce s hotovostí spolupráce na tvorbě sortimentu pravidelná komunikace s vedením klubu. Vhodné pro studenty BRIGÁDA. Pokud nebudete do 14 dní ode dne doručení Vašeho životopisu kontaktováni naším personálním oddělením znamená to že jste nebyli zařazeni do 2. kola výběrového řízení.
plat: 10000- 15000 Kč
Náplň práce: · přeprava zboží mezi státy EU a Ruskem (pravidelné linky z Itálie a Španělska do Moskvy) Očekáváme: · SŠ nebo ÚSO v oboru automechanik · komunikativní znalost AJ NJ RJ výhodou – ne však podmínkou · ŘP sk. C + E profesní průkaz · zkušenost v mezinárodní dopravě alespoň 1 rok · znalost celní problematiky dohody CMR · průkaz ADR výhodou – ne podmínkou Nabízíme: · pracovní prostředí v dynamické logistické společnosti · práce na nových vozech VOLVO · možnost dalšího profesního růstu · motivující platové ohodnocení · pracoviště v HUMPOLCI
plat: 30000- 40000 Kč
práce na 6 hod. ŘP sk. "T"
plat: 15000 Kč
výhodou znalost NJ nebo AJ beztrestnost
plat: 17000 Kč
vysoká flexibilita podmínkou: ŘP sk." C+E" profesní průkaz oprávnění na hydraulickou ruku praxe
plat: 20000 Kč
nabízíme pracovní místo míchače mlynáře ve firmě vyrábějící koření a kořenící směsi práce vhodná pro muže nakládání s těžkými břemeny. Možnost prodloužení smlouvy. V případě zájmu zasílejte strukturované CV na email: ekolcavova@pekny unimex.cz
plat: 18000 Kč
praxe v oboru vítána
rozvoz krmných směsí z Pelhřimova po celé ČR ŘP C+E podmínkou profesní průkaz psychol. vyšetření pojištění odpovědnosti kartu řidiče do tachografu praxe v řízení MV nákl. automobil nad 7.5 t alespoň 1 rok možno i DPP inf.p. Maruštíková tel. 515 200 127
plat: 18000- 20000 Kč
obsluha obráběcích strojů a CNC obráběcích center programování CNC obráběcích center zodpovědnost spolehlivost znalost práce na PC samostatnost flexibilita znalost systému FANUC a programu GibbsCAM výhodou
plat: 18000- 28000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 další >>