inzerce dětské potřeby

Automechanik pro nákladní automobily vítán ŘP C + E.
plat: 13000 Kč
Pracovník ce obchod.odd. SŠ nebo vyšší nejlépe technického směru praxe výhodou podmínkou pokročilá znalost němčiny angličtina výhodou práce na PC Word Excel Internet MS Navision ŘP B. Pracovní poměr na 1 rok.
plat: 17000 Kč
Pracovní náplň: konstrukce a vypracování návrhů strojů stanovení technických parametrů strojů technické řešení strojů vypracování pneumatických a hydraulických schémat vypracování pevnostních kinematických a kapacitních výpočtů Požadujeme: SŠ VŠ se zaměřením na konstrukci strojů praxe na stejné pozici výhodou znalost AJ nebo NJ na pokročilé úrovni podmínkou znalost práce s PC MS Office CAD systémy na pokročilé úrovni podmínkou analytické a rozhodovací schopnosti vhodné i pro čerstvé absolventy Nabízíme: Samostatnou pozici ve stabilní mezinárodní společnosti odpovídající mzdové ohodnocení pružnou pracovní dobu týden dovolené navíc příspěvek na sportovní či kulturní aktivity a další benefity Možnost nástupu IHNED.
plat: 20000 Kč
nabídka práce
Zámečník vyučený v oboru. 75 Kč h + 22% prémie.
plat: 12000 Kč
Projektant řídících systémů VŠ nebo SŠ vzdělání elektrotechnického směru (není podmínkou) znalost technické angličtiny schopnost komunikace a týmové práce organizační schopnosti. Mzda podle vzdělání a praxe. Info a online formulář http: www.zat.cz pro bližší informace p.Skolková tel.: 318 652 411 736 519 411 ing.Krýdlová 736 519 392.
Pomocná síla v kuchyni prac.doba: kr. a dl.týden nástup možný ihned.
plat: 10000 Kč
5 roků praxe v obchodu na manažerské pozici VŠ vzdělání velmi dobrá znalost AJ případně dalších jazyků vynikající komunikační a obchodní dovednosti výborná znalost práce na PC ŘP sk. B a ochota cestovat znalost zahradnického sortimentu výhodou. Náplň práce Analýza konkurence a uplatnění firmy na tuzemském a na zahraničním trhu analýza sortimentních nabídek zabezpečení plynulého zásobování optimalizace zásob realizace marketingových plánů prodeje vedení obchodních jednání účast na veletrzích v ČR i v zahraničí. Nástup možný ihned dle dohody. CV zaslat na mail: faktorova.jana@nohelgarden.cz.
plat: 40000 Kč
Dělník u nového výsekového stroje pro divize obaly s praxí na stroji a schopností seřizovat stroj na správné parametry pro každou jednotlivou zakázku. Práce náročná na kreativitu a samostatnost nastavují se vždy jiné parametry!!! Směnný provoz. Pracovní poměr po zaučení na dobu neurčitou. Telefonní kontakt 318 493 760 pouze 6 11 30 možno i mail: tumpachova@pbtisk.cz .
plat: 15000 Kč
Skladník řidič pomocný dělník. Požadavky: vyučen ŘP sk. B C E (kvůli rozvozům) + školení řidičů + kartu řidiče vstupní prohlídka na pozici skladník a řidič základní znalosti PC zkoušky na VZV není podmínkou zajistí školení firma velké pracovním nasazení. Nástupní plat 20 000 Kč po čase možné zvýšení.
Celofiremní vedoucí reklamací zodpovědnost za řízení všech reklamačních oddělení ve společnosti komunikace se servisy dodavateli komunikace s lokálními vedoucími reklamací úplné a včasné vyřešení požadavků a reklamací zákazníků podíl na vytváření procesů a postupů pro zákaznický servis vedení a motivace podřízeného týmu pracovníků spolupráce s ostatními odděleními společnosti; požadavky: min. SŠ vzdělání organizační a komunikační dovednosti důslednost schopnost rozhodování samostatnost a zodpovědnost řídící schopnosti autoritativní osobnost výbornou znalost MS Office znalost Aj výhodou; Mzda bude předmětem osobního pohovoru; místo výkonu práce Příbram; nástup možný ihned.
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 další >>