Obchodní zástupce stroje a zařízení pro pekárny a cukrárny. Požadujeme: středoškolské vzdělání zakončené maturitou znalost MS Office výhodou základní zkušenosti s programem BYZNYS Win řidičský průkaz sk. B znalost anglického jazyka na velmi dobré komunikativní úrovni komunikativnost dobré vyjednávací schopnosti odolnost vůči vypětí samostatnost loajalitu a časovou flexibilitu. Náplň práce: jednání se zahraničními dodavateli vyhledávání nových obchodních příležitostí obchodní schůzky s novými a stávajícími zákazníky po celé ČR zajišťování tvorby nabídek a obchodní korespondence. Nástup možný ihned. Strukturovaný životopis zasílejte na adresu: TEN ART spol. s r. o. Březohorská 253 261 01 Příbram VII nebo e mail: tenart@tenart.cz .
plat: 15000 Kč
Elektrikář vyučen v oboru elektrikář Vyhláška č.50 1978 Sb. znalost práce s PC ŘP B dobrý zdravotní stav bydliště Příbram nebo blízké okolí (dostupnost do zaměstnání) z důvodu přenosu nákazy na náš chov prasat požadujeme aby naši zaměstnanci nechovali doma prasata a ani jiným způsobem nepřicházeli do kontaktu s jinými domácími ani divokými prasaty. Pracovní náplní je také obsluha bioplynové stanice a údržba. Pracovní doba: 6.00 14.30 hod. práce v SO Ne Sv. dle rozpisu služeb dle potřeby práce přesčas a práce v noci. Platové zařaz.: 7.tř. 70 až 78 Kč hod. dle délky praxe a zapracování + pohyblivá složka mzdy do výše 20% zákl.platu + výkonnostní prémie. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Stravenky možnost zakoupení obědů dovážených z AMT Čenkov. Možnost odkupu podnikových výrobků.
plat: 70 Kč
Zkušební technik elektronických desek vzdělání elektro orientace v elektrických obvodech. Nástup ihned.
plat: 1 Kč
Kuchař ka mzda dle praxe v oboru lze poskytnout ubytování.
plat: 12000 Kč
Svářeče zámečník pro výrobu svařovacích přípravků Orientace ve výkresové dokumentaci Řešení nestandardních situací Znalost práce na vrtačce a brusce Oprávnění ke svařování Co2 Flexibilita a ochota pracovat dle potřeby firmy Mzda 18 000 až 30 000 Kč dle výsledků Pouze ranní směna.
plat: 18000- 30000 Kč
Řidič vozidla do 12 tun s hydraulickou rukou pro vnitrostátní dopravu ŘP C profesní průkaz karta řidiče bezúhonnost; mzda od 80 Kč h. + prémie zvýšení dle výkonu. Nástup možný ihned.
Stavbyvedoucí SŠ stavební orientace ve stavebních materiálech ŘP B PC MS Office. Zaslat životopis na: info@mtstav.cz .
plat: 23000 Kč
Svářeč podmínkou oprávnění na CO2 vyučení předností nástup možný ihned prac.poměr na dobu určitou 10 měsíců od nástupu.
plat: 17000 Kč
nabídka práce
Zedník vyučený s praxí v oboru. Nástup možný ihned.
Náplň práce: řízení a organizace práce ve svěřeném pracovním úseku znalost PC texty tabulky elektronická pošta organizační schopnosti komunikativnost.
plat: 17000- 25000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 další >>