ÚSO strojírenského zaměření praxe v oboru v případě že Vás tato nabídka zaujala zašlete svůj životopis na e mail: silvie.kurkova@hobes.cz
plat: 20000 Kč
vyučen v oboru praxe alespoň jeden rok samostatnost zájemci o zaměstnání se mohou hlásit na odboru personalistiky KOS u p. Valčišové tel: 554 605 409 e mail: valcisova@kos.cz
plat: 15100 Kč
základní vzdělání 1 směna vč. SO + NE mzda 8 000 Kč + odměny čistý rejstřík trestů praxe v oboru vítána poctivost samostatnost flexibilita stabilita zodpovědnost pracovní nasazení ochota učit se novým věcem životopisy zasílejte na e mail: jaroslav.skoupy@doson.eu
plat: 8000 Kč
vyhrazeno pro ČID nebo OZP zkrácený pracovní úvazek komunikativnost ochota se vzdělávat. Náplní práce je evidence skladu skladových karet naskladnění dovezeného zboží fakturace přijímání faktur do účetnictví vystavování faktur. Životopisy zasílejte na e mail: info@mikado.cz nebo se hlaste telefonicky na čísle 608 414 355 Radek Hloušek vedoucí nebo 775 489 361 Fuková Lucie účetní a domluvit si schůzku.
plat: 4000 Kč
středoškolské vzdělání praxe ve strojírenství znalost výkresové dokumentace všeobecný přehled o technologiích ve strojírenství řidičský průkaz skupiny B komunikativnost flexibilita znalost práce na PC MS OFFICE cizí jazyk výhodou kontaktní informace: Magda Hruzíková tel: 554 691 261 e mail: hruzikova@strojosvit.cz.
plat: 15000- 22000 Kč
vyučen vyučena v oboru nebo dlouholetá praxe místo výkonu práce : Zátor Loučky v případě zájmu zasílejte životopis na e mail: jaromir.janca@iktus.cz bližší informace na tel. čísle 605 251 314 p. Janča
plat: 9000- 12000 Kč
VOŠ v oboru fyzioterapeut i bez praxe žádost zaslat na e mail : antonie.kudlova@seznam.cz
plat: 15000 Kč
vyučení v oboru 8 let praxe nutná znalost čtení výkresové dokumentace samostatnost schopnost rozhodovat se hlásit se nejdříve telefonicky na č. tel. 777 863 542 p. Skorčík a domluvit si schůzku
vyučení v daném oboru osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice podle vyhl. č. 50 1978 Sb. nejméně dle § 6 hlásit se nejdříve telefonicky na č. tel. 737 266 431 p. Patterman a domluvit si schůzku
plat: 12000 Kč
Popis pozice: provádí obsluhu a potřebnou práci s autojeřábem AD 20 včetně potřebné údržby. Provádí odvoz komunálního odpadu v rámci společnosti v zimním období se podílí na údržbě komunikace ve společnosti. Provádí převoz hotových výrobků do expedice. Požadujeme: vyučen zaučen minimálně dva roky praxe obsluhy autojeřábu ŘP sk. B C E a T platné profesní školení řidičů oprávnění k řízení stavebních strojů minimální mzda 78 Kč hod.+ prémie. Nabízíme: zázemí výrobní společnosti v oblasti hutního materiálu obalových materiálů na bázi hliníku zajímavou různorodou a zodpovědnou práci s možností profesního růstu týden dovolené navíc závodní stravování penzijní připojištění. V případě Vašeho zájmu si Vás dovolujeme požádat o zaslání profesního životopisu společně se žádostí o zaměstnání paní Mgr. Ivaně Škrkoňové do 16. 03. 2012
plat: 13200 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 další >>