seřizování a obsluha balicího stroje (balení výživy pro řezané květiny) spolehlivost flexibilita vysoké prac. nasazení bezúhonnost možnost prodloužení prac. poměru životopis na e mail
plat: 15000- 16000 Kč
příprava dávkování a míchání směsí pro balicí stroje spolehlivost flexibilita pracovní nasazení bezúhonnost možnost prodloužení prac. poměru životopis na e mail
plat: 14000- 15000 Kč
opravy motocyklů a skutrů všech značek vyučení nebo prokazatelná praxe v oboru mzda 80 100 Kč hod.
plat: 80- 100 Kč
praxe v oboru nutná životopis na e mail nebo telef. domluva předem
plat: 11000- 15000 Kč
1 2 úvazek (9.00 13.00 hod.) samostatná(ý) účetní + expedient ka zboží (motosoučástky doplňky a oblečení) praxe 1 rok znalost ekonom. programu Pohoda mzda 80 100 Kč hod. možnost plného úvazku žádost a životopis na e mail
přeprava zboží kamionem (Balkán a zpět) ŘP "C E" praxe min. 1 rok na kamionu v zahraničí spolehlivost bezúhonnost
plat: 25000- 30000 Kč
vedení úseku montáže forem zodpovědnost za kolektiv odborné vedení a koordinace činností na úseku montáže praxe 3 roky znalosti a praxe ve stroj. výrobě výborné technolgické a funkční znalosti forem na vstřikolisy výborná znalost tech. dokumentace jazyková vybavenost výhodou zkušenosti s řízením kolektivu základní manažerské dovednosti možnost profesního růstu odborná podpora při práci možnost stravování a ubytování možnost prac. poměru na dobu neurčitou strukturovaný životopis a motivační dopis na e mail
plat: 25000- 35000 Kč
příprava podkladů pro stanovení kalkulace nákladů a ceny ve výrobě plastových výlisků pro automotive příprava podkladů pro nacenění obchodní zakázky (vstřikovací formy) spolupráce s projektovými manažery nákupem konstrukcí a technologií komunikace se zákazníkem přihlašování firmy do obchodní soutěže ŘP "B" komunikativní znalost AJ nebo NJ služební telefon notebook odměny profesní rozvoj a vzdělávání možnost prodloužení prac. poměru
úvazek 6 5 hod. den pokladna prodej uzenin příjemné vystupování nutná praxe v potravinách min. 1 rok mladý kolektiv mzda 62 50 Kč hod. možnost prémií z tržby stravenky schůzka možná po telefonické domluvě
plat: 62 Kč
Náplň práce: • Provádění konstrukčních a vývojových prací • Navrhování a realizace nových konstrukčních řešení forem novým strojů a přípravků • Řízení výkresové dokumentace • Provádění technických výpočtů analýzy navrhovaných řešení Požadujeme: • VŠ vzdělání v oboru stroje a zařízení strojírenská technologie • Znalost konstrukčního programu Inventor • Kreativní přístup k řešeným problémům • Znalost práce na PC MS Windows MS Excel internet … • Znalost AJ • Organizační a komunikační dovednosti • Řidičský průkaz skupiny B • Ochota učit se novým věcem • Praxe na obdobné pozici výhodou Nabízíme: • Práci v prostředí rozvíjející se společnosti • Účast na náročných projektech pro domácí i zahraniční zákazníky • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu • Příjemný pracovní kolektiv • Jazykové kurzy a odborná školení. Bližší informace o naší společnosti získáte na www.5m.cz nebo na lince 572 433 716. Pokud Vás zajímá nabízená pracovní příležitost zašlete svůj strukturovaný životopis a motivační dopis: e mailem: Marketa.Chvalinova@5M.cz faxem: 572 433 700 nebo poštou: 5M s.r.o.; Na Záhonech 1177; Kunovice 686 04
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 další >>