Požadujeme: znalost německého jazyka nebo anglického jazyka časová flexibilita výborné organizační schopnosti spolehlivost samostatnost loajalita zodpovědnost bezúhonnost znalost práce s PC. Pracovní doba od 8:00 do 17:00 Inf. p. Brabec tel. 603 892 249 e mail: info@trans spedit.eu
plat: 20000- 50000 Kč
Požadujeme: SŠ vzdělání podmínkou VŠ vzdělání výhodou vítán ekonomický směr vhodné pro absolventy finanční poradenské služby finanční analýzy při prodeji finančních produktů terénní práce možnost využití kancelářské pobočky ve Znojmě či Mor. Budějovicích znalost PC uživatelsky ŘP sk. B aktivní vyhotovování podkladů pro odborné odd. obsluha stávajících klientů oslovování nových firma zaškolí a připraví pro možnost budoucího povolání. Inf. p. Vodička tel. 774 303 470 e mail: petr.vodicka@ovbmail.cz
plat: 5000- 15000 Kč
Požadujeme samostatnost a zkušenost s hotelovým a restauračním provozem.
plat: 10000- 13000 Kč
Podmínkou: NJ nebo AJ znalost práce na PC komunikativnost základní orientace v účetnictví KONTAKT: životopisy zasílat na e mail: manager@lazne vraz.cz
plat: 9000- 10500 Kč
Požadujeme řidičský průkaz min. sk. B sk. C výhodou sk. E výhodou profesní průkaz výhodou strojnický průkaz na smykové nakladače a silniční válce výhodou praxe v oboru min. 2 roky podmínkou. Pracoviště: celá ČR Inf. p. Pichanič tel. 777 522 075 e mail: stavba@tresil.cz (volat pouze Po Pá od 8 do 16 hodin)
plat: 15000 Kč
VYUČENÍ SŠ VZDĚLÁNÍ V OBORU. ZNALOST SLABOPROUDU VÝHODOU. BEZÚHONNOST PRÁCE V KOLEKTIVU. FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA. MZDA DLE VÝKONU PRÁCE. INF. p. TRETERA VALA TEL. 568 822 966.
plat: 1 Kč
Popis pozice: aktivní dohled a řízení provozů centrálního zásobování teplem a vnořených kogeneračních jednotek a to jak v oblasti technické tak ekonomické jednání s partnery řešení provozních problémů řízení kolektivu vedoucích provozních jednotek příprava plánování zodpovědnost za plnění plánu výroby a dodávky tepla a elektrické energie odpovědnost za dodržování energetické legislativy Požadujeme: SŠ vzdělání – SPŠS obor TZB vzdělání v oboru energetiky znalost oboru vytápění centrálního zásobování teplem výroby elektrické energie znalost energetické legislativy praxi v oboru dobrá uživatelská znalost práce s PC znalost programů MS Office zvláště Excel řidičský průkaz skupiny B kreativita časová flexibilita komunikativnost spolehlivost samostatnost a bezúhonnost Nabízíme: perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti práce v mladém a dynamickém kolektivu spolupráce na řešení významných projektů možnost seberealizace odborný a profesní růst motivující platové ohodnocení příspěvek na stravování Místo pracoviště: Výčapy
plat: 15000- 25000 Kč
Popis pozice: plánování oprav provozů centrálního zásobování teplem a vnořených kogenerací příprava a zpracování plánů oprav a investičních akcí příprava záměrů pro schvalovací řízení příprava zadání pro výběr dodavatele vyhodnocování výběrového řízení koordinace realizace oprav převzetí díla do provozu plánování revizí vyhrazených technických zařízení a školení obsluh koordinace revizí odpovědnost za dodržování řešení odstraňování závad z revizí provozní controlling odpovědnost za plnění plánu a odstraňování závad z revizí legislativní controlling v oblasti pravidelných kontrol a revizí Požadujeme: SŠ vzdělání – ideálně SPŠS obor TZB znalost oboru vytápění a centrálního zásobování teplem praxi v oboru dobrá uživatelská znalost práce s PC znalost programů MS Office zvláště Excel řidičský průkaz skupiny B kreativita časová flexibilita komunikativnost spolehlivost samostatnost a bezúhonnost Nabízíme: perspektivu ve stabilní a stále se rozvíjející společnosti práce v mladém a dynamickém kolektivu spolupráce na řešení významných projektů možnost seberealizace odborný a profesní růst motivující platové ohodnocení příspěvek na stravování Místo pracoviště: Výčapy
Požadujeme vyučení v oboru nebo praxi flexibilitu zodpovědnost. Adresa pracoviště: Zdislavina 49 Třebíč Inf. p. Jelen tel. 739 664 383 e mail: oldrich.jelen@seznam.cz
plat: 10000- 18000 Kč
Pracoviště: Kavárna Amadeus Sadová 829 1 Třebíč. Inf. Ing. Klíma tel. 777 555 955 e mail: klima@zmes.cz
plat: 1 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 další >>