TECHNOLOG SŠ VOŠ nebo VŠ vzdělání strojírenského směru praxe na pozici technologa ve strojírenském podniku min. 3 roky znalost procesu svařování obrábění povrchových úprav ( lakování moření paličkování zinkování) znalost práce na PC znalost programu 2D CAD výhodou znalost AJ NJ výhodou flexibilita zodpovědnost komunikativnost strukturované životopisy zasílat na danou firmu.
plat: 20000- 25000 Kč
DĚLNÍK DŘEVOVÝROBY vyučení v oboru tesař nebo příbuzném oboru strukturované životopisy zasílat na danou adresu
plat: 15000- 20000 Kč
Náplň práce: zajišťování správné funkce a chodu softwarových aplikací PLM a návazných systémů (CAD CAE..) podpora uživatelů školení nových aplikací analýza procesů identifikace slabých míst podněcování a vedení procesních optimalizací Očekáváme: min. SŠ vzdělání technického směru dobrý přehled v oblasti IT komunikativní znalost NJ nebo AJ je podmínkou schopnost týmové práce zodpovědnost samostatnost
plat: 22000- 25000 Kč
SVÁŘEČ UHLÍKOVÝCH OCELÍ ELEKTRODOU ( metoda 111) svařování tlakových nádob pro energetiku chemické úpravny vod a obslužné konstrukce výhodou držitel dalších osvědčení TIG MAG bodování práce s plechem ( možnost doplnění svářečských oprávnění ve vlastním školícím zařízení KASPER KOVO s.r.o.) samostatnost manuální zručnost schopnost práce s výkresovou dokumentací praxe vítána jedná se o práci pro provozovnu AQUA STEEL Elektrárenská 322 Trutnov 3 strukturované životopisy zasílat na danou adresu
plat: 18000- 25000 Kč
KUCHAŘ KA vyuč. v oboru praxe nástup možný ihned vhodné pro uchazeče z blízkého okolí bez možnosti ubytování nutný tel. kontakt letní sezóna s možností prodloužení do konce roku.
plat: 15000 Kč
PRODAVAČ KA ROZVOZ zdravá výživa znalost práce na PC flexibilita trestní bezúhonnost samostatnost ŘP skupiny B znalost RJ předem domluvit schůzku.
plat: 8000 Kč
DĚLNÍCI DĚLNICE při opracování výrobků z pryže a plastů pro automobilový průmysl náročné na jemnou motoriku a zrak vyhrazeno pro osoby se zdravotním postižením převážně sedavá práce manipulace s břemeny do 5 kg výběrové řízení dne 13.6.2011 v provozovně Národní č. 479 Úpice od 9 00 hod.
plat: 8000- 10000 Kč
TECHNIK BOZP A POŽÁRNÍ OCHRANY VŠ VOŠ praxe v oboru výhodou znalost související legislativy zákon 309 2006 Sb. § 9 § 10 odborná způsobilost s prevencí rizik zákon 133 1985 Sb. § odborná způsobilost v požární ochraně 10.platová třída platový stupěň dle přiznané praxe životopisy zasílat na daný e mail
plat: 18420- 23750 Kč
PULTOVÝ PRODEJCE SŠ vzdělání elektrotechnického směru nebo vyuč. v elektro oboru znalost práce na PC ŘP skupiny B spolehlivost samostatnost kumunikativnost časová flexibilita nadstandartní odměňování dle výsledků práce nabídky se strukturovaným životopisem zasílat daný e mail nebo danou adresu
plat: 13000- 17000 Kč
POMOCNÝ Á KUCHAŘ KA prac. poměr na dobu určitou (letní sezóna) ubytování a strava zdarma.
plat: 18000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 další >>