Skladové práce + rozvoz náhradních dílů. Požadujeme: min. vyučení v oboru automechanik nebo příbuzný obor praxe výhodou RP sk. B znalost práce na PC bezúhonnost. Nejlépe uchazeči z Chrudimi a okolí. Nástupní mzda 10 15000 Kč. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e mail: vjungmann@autovýfuky.cz . Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
plat: 10000- 15000 Kč
Výroba fasádních dekorativních profilů. Dohoda o provedení práce. Vhodné i jako přivýdělek.
plat: 4000- 8000 Kč
Aktivní vyhledávání nových zákazníků péče o stávající zákazníky. Požadujeme: SŠ vzdělání s maturitou praxe 2 roky v oboru znalost problematiky trhu s náhradními díly samostatnost RP sk. B. Nástupní mzda 10 15000 Kč dále finanční ohodnocení dle obchodních výsledků. V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis na e mail: vjungmann@autovyfuky.cz . Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.
Vzdělání min. VOŠ obor sociální (pouze pracovník splňující vzdělání dle zákona č. 108 2006 Sb.) praxe výhodou spolehlivost komunikativnost. Nástup dle dohody. V případě zájmu zašlete životopis na e mail alena.karaskova@czp pk.cz
plat: 15000 Kč
Vyučení v oboru praxe podmínkou. PD 10 00 14 00 hod.
plat: 10000 Kč
Šití pokrývek hlavy. Vyučení v oboru nebo praxe výhodou. Zákl. znalost šití podmínkou. PD 7.00 15.30 hod..
plat: 9000- 9500 Kč
Řízení a uvolňování zakázek v elektrotechnickém průmyslu. Změnová řízení optimalizace procesu. Požadujeme: VŠ technického směru znalost AJ nebo NJ.
plat: 25000- 28000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: posuzování nabídek reklamy tvorba poptávek realizace reklamy; nákup internetové inzerce; vyhodnocování účinnosti realizované reklamy; vyhledávání nových možností v oblasti propagace firmy; spoluúčast na tvorbě reklamy korekce kreativů; komunikace a vyjednávání s médii; zpracovávání podkladů pro PR agenturu; plánování a korekce obsahu zpravodajů. POŽADUJEME: minimálně SŠ vzdělání s maturitou; praxi v internetovém marketingu – je PODMÍNKOU; pokročilou znalost práce s MS Office a s internetem; velmi dobrou znalost internetového prostředí (možnosti a využití internetu online nakupování psychologie zákazníka sociální sítě); výbornou znalost ČJ (slovní zásoba stylizace pravopis); znalost anglického jazyka (překlad textu do ČJ); vyjednávací a organizační schopnosti; samostatnost kreativitu aktivní přístup a flexibilitu. NABÍZÍME: různorodou a zajímavou práci; motivační systém odměňování a zaměstnaneckých výhod; příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv; příležitosti pro osobní růst a kariérový rozvoj; jistotu a zázemí stabilní prosperující firmy. Místo výkonu práce: Chrudim. Možný nástup ihned. Své životopisy zasílejte na tejnecka@vivantis.cz do 20. 3. 2011.
plat: 18000- 24000 Kč
Místo výkonu práce: DAKO CZ a.s. Třemošnice. Úklid kancelářských výrobních a sociálních prostor. PD 6 00 10 00 hod. Vhodné i pro OZZ. Nejprve telefonní kontakt.
plat: 6000 Kč
Vzdělání VŠ pedagogického směru. Platová třída 10. V případě zájmu zašlete životopis na e mail: hotelovaskola@chrudim.cz .
plat: 10 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 další >>