Požadavky: hledáme kvalifikovaného pracovníka schopného bezpečně řídit vozidlo včetně manipulace s přepravovanými náklady přivázanými na vozidle platný Průkaz obsluhy motorových vozíků výhodou. Náplň práce: odpovědnost za vozidlo a kontrola jeho provozuschopnosti nakládka a vykládka přepravovaného nákladu vedení běžných záznamů o provozu vozidla aj. Uchazeči se mohou hlásit Po Pá 9.00 do 15.00 popř. telefonicky nebo emailem.
plat: 12000- 20000 Kč
stánkový prodej levných knih fyzicky náročná práce manipulace s břemeny cca 30 kg práce po ČR ŘP B a praxe v řízení komunikativnost a časová nezávislost čistý trestní rejstřík email adresa: levneknihkupectví@seznam.cz
plat: 8000- 25000 Kč
Pracovník výjezdové skupiny PCO (pultu centrální ochrany) člen zásahové jednotky. Práce je vhodná i pro osoby ZZ nebo ID. Požadujeme aktivní ŘP sk. B trestní bezúhonnost spolehlivost bydliště v Havl. Brodě odpovědnost. Praxe v oboru vítána. V případě zájmu o tuto pracovní pozici zasílejte životopisy na níže uvedený e mail. lubos.dvoracek@dosonap.cz
plat: 6000 Kč
Požadujeme vyučení v oboru vhodné i pro absolventy na zaučení. Dle potřeb firmy i dvousměnný provoz možnost získání bytu. Každé úterý bude probíhat na adrese firmy výběrové řízení životopis s sebou. Po domluvě možno i jindy.
plat: 100- 110 Kč
Požadujeme: vyučení v oboru vhodné i pro absolventy na zaučení. Dle potřeb firmy i dvousměnný provoz možnost získání bytu. Každé úterý bude probíhat na adrese firmy výběrové řízení životopis s sebou. Po domluvě možno i jindy.
plat: 70- 110 Kč
Požadujeme: minimálně znalost jedno cizího jazyka komunikativnost řidičský průkaz skupiny B znalost práce na PC. V případě zájmu zašlete svůj životopis na email adresu.
plat: 24000 Kč
Požadujeme: komunikativnost. V případě zájmu zašlete svůj životopis na email adresu.
plat: 16000 Kč
ŘP C E mezinárodní kamiónová doprava jízdy po celé Evropě praxe vítána dobrý zdravotní stav vlastník digitální karty řidiče podmínkou plat 63 Kč hod. + příplatky + odměny
plat: 12000 Kč
ŘP B praxe s vedením lidí výhodou flexibilita nutný telefonický kontakt předem 602251796
plat: 25000- 35000 Kč
pracovní náplň:spolupráce s obchodními partnery objednávky nabídky smlouvy vyhledávání nových klientů cizí jazyk výhodou AJ RJ NJ
plat: 18000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 další >>