Požadavky: vyučení v "černém řemesle" fyzicky namáhavější práce pracovní doba: 8.00 12.00 13.00 17.00 hod. Kontakt: telefonicky 313 572 118 nebo osobně v prodejně u p. Soukupa nebo p. Pařízka.
plat: 12000 Kč
Požadavky: VŠ SŠ vzdělání technického směru praxe minimálně 3 roky v prodeji strojních zařízení příjemné vystupování komunikační manažerské a vyjednávací dovednosti na vysoké úrovni samostatnost flexibilita řidičský průkaz skupiny "B" uživatelské znalosti práce s PC ( EXCEL WORD ) jazyková vybavenost AJ a RJ na dobré úrovni případně NJ trestní bezúhonnost nabízíme práci v dobrém kolektivu možnost osobního rozvoje a vzdělávání benefity příspěvky na stravování penzijní připojištění. Náplň práce: tvorba a naplňování obchodní strategie firmy aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí tvorba nabídek a uzavírání obchodních kontraktů prezentace společnosti na výstavách a veletrzích péče o významné klienty cestování po celé ČR EU RF vedení týmu obchodních zástupců vedení servisního střediska. Kontakt: Pergner Adolf ředitel telefon: 739 046 011 životopisy zasílejte na email: adolf.pergner@tosrakovnik.cz
plat: 30000 Kč
Náplň práce: řízení dodavatelů a úspor v automobilovém průmyslu Požadavky: VŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru praxe na pozici Nákupčí znalost práce s produkty Microsoft Kurzy spojené s metodikou a strategií nákupu výhodou.Vysoká úroveň znalostí nástrojů nákupu umění jednat s různými lidmi na různých pozicích silná schopnost vedení schopnost analýzi a řešení problému schopnost organizovat a plánovat Schopnost pracovat ve složitém prostředí výborná znalost AJ
požadavky: vyučení v oboru obráběč kovů nebo střední průmyslová škola praxe není podmínkou. Kontakt: osobně nebo telefonicky 313 582 522 pan Jiří Černohorský
plat: 10500 Kč
z: 22.8.2011 a:31.8.2011.Požadavky: SŠ VŠ stavebního technického nebo obchodního zaměření praxe s řízením společnosti se získáváním zakázek řidičský průkaz B PC (WORD EXCEL OUTLOOK KROS plus výhodou) Popis práce: Zajišťuje komplexní řídící koordinační koncepční metodickou a kontrolní činnost ve společnosti zejména: 1) Zajišťuje eviduje a zpracovává informace o jednotlivých obchodních případech s cílem získání zakázky (jedná se zákazníky s cílem zajistit požadovaný objem zakázek) 2) Provádí průzkum trhu stálé a systematické vyhledávání obchodních příležitostí sběr zpracování a distribuce informací o zákaznících a jejich potřebách 3) Uzavírá smlouvy 4) Koordinuje a řídí výrobní procesy ve společnosti. Prac.doba: nerovnoměrná zimní měsíce (listopad duben) od 7 30 16 00 hodin letní měsíce (květen říjen) od 6 30 16 00 hodin. Inf.: Svou žádost + životopis zašlete na uvedený e mail bayerova@nosta.cz nebo telefonicky :556767360 603464131
plat: 20000- 30000 Kč
Požadavky: vyučení v oboru není podmínkou praxe 1 rok podmínkou krátký dlouhý týden. Pracoviště: Rakovník Pražská 2327 (FORBES BAR). Kontakt: tel. 604 300 370 pí. Pánková
plat: 10000 Kč
Požadavky: vyučení v oboru není podmínkou základní vzdělání + praxe krátký dlouhý týden příjemné vystupování pracoviště Podžbánský pivovar Mutějovice. Kontakt: telefonicky p. Maslovskij 602 429 785 nebo p. Baerová 775 360 161
Požadavky: vyučení v oboru a praxe podmínkou zodpovědnost pouze ranní směny. Kontakt: p. Hajšová tel. 602 434 701 nebo e mail: hhajsova@prochazka.cz
plat: 17000 Kč
PODMÍNKOU: SOU SŠ elektro; platná vyhláška 50 1978 Sb. § 5 výhodou § 6; základní znalosti z oboru silnoproud; ochota učit se a vzdělávat; ŘP sk. B NÁPLŇ PRÁCE: příprava podkladů pro revizní zprávy (práce v terénu); montáž jednoduchých elektrických zařízení kabelových vedení atd. pod dozorem NABÍZÍME: zajímavou práci v prosperující společnosti; motivující platové ohodnocení; dlouhodobou perspektivu a možnosti dalšího odborného rozvoje; využívání mobilního telefonu k soukromým účelům; pravidelné vzdělávání. Pokud Vás tato nabídka oslovila zašlete nám Váš profesní životopis na e mail: gabriela.fischerova@hti sro.cz. Do předmětu uveďte název pozice. Všechna Vaše data jsou považována za důvěrná. KONTAKT PROSÍM JEN E MAILEM (gabriela.fischerova@hti sro.cz) ČI PO TELEFONU (č. 725385946)!
plat: 12000- 15000 Kč
Požadavky: vyučení v oboru nebo praxe turnusové směny dlouhý a krátký týden znalost NJ výhodou čistý trestní rejstřík. Pracoviště: Kněževes Restaurace na Růžku Kontakt: p. Malafa tel.: 604 239 201
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 další >>