SIAG STAHLBAU TEPLICE s.r.o. Společnost zabývající se výrobou ocelových konstrukcí hledá vhodného kandidáta na pozici ELEKTRIKÁŘ ÚDRŽBÁŘ pro závod v Běrunicích Náplň práce: dle plánu údržby strojů a zařízení provádí na jednotlivých zařízeních údržbu včetně oprav provádí údržbu a drobné elektroinstalační instalatérské a stavební opravy provádí pravidelné kontroly elektro nářadí a vede související dokumentaci zajišťuje a sleduje platnost revizí vyhrazených technických zařízení při své práci plní a dodržuje úkoly a povinnosti plynoucí ze zavedeného systému řízení kvality Požadujeme: středoškolské vzdělání v oboru elektro praxe ve výrobní společnosti v obdobné pozici osvědčení o přezkoušení dle § 6 vyhl. 50 1978 Sb. (dle §8 výhodou) Nabízíme: odpovídající mzdu dle dosažené praxe zázemí stabilní společnosti Máte zájem o tuto pozici zašlete nám prosím strukturovaný životopis. KONTAKT : SIAG Stahlbau s.r.o. Sklářská 192 417 23 Košťany Jiří Holub; tel.: 417 568 225 e mail : jiri.holub@siag group.com nebo SIAG Stahlbau s.r.o. Běruničky 289 08 Běrunice Budou kontaktováni pouze ti uchazeči kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.
plat: 20000 Kč
Náplň práce: určování správných technologických postupů při výrobě LCD TV provádění pravidelných revizí elektrického i mechanického zařízení a přístrojů stanovování způsobů uspořádání průběhu a sestavování technických podmínek výroby. Požadujeme: SŠ VŠ technického směru AJ na středně pokročilé úrovni praxe na obdobné pozici nejm. 1 rok samostatnost flexibilita pečlivost a odpovědnost.Zájemci nejprve zašlou svúj strukturovaný životopis v ČJ i AJ na uvedený emailový kontakt.
plat: 25000 Kč
SIAG STAHLBAU TEPLICE s.r.o. Společnost zabývající se výrobou ocelových konstrukcí hledá vhodného kandidáta na pozici PRACOVNÍKA EXPEDICE pro závod v Běrunicích Náplň práce: zajišťuje a zodpovídá za plánování a organizaci pracovního procesu na pracovištích expedice v souladu s výrobními plány řídí podřízené pracovníky včetně dodržování bezpečnostních předpisů a norem na pracovištích zajišťuje a zodpovídá za organizování příjmu výdeje a zpracování materiálu včetně evidence zodpovídá za dodržování zavedeného systému řízení jakosti Požadujeme: středoškolské vzdělání (technického zaměření výhodou) nebo vyučen s min praxí 5 let ve výrobní společnosti v obdobné pozici schopnost číst technickou dokumentaci základní znalost MS Office Nabízíme: odpovídající mzdu dle dosažené praxe zázemí stabilní společnosti Máte zájem o tuto pozici zašlete nám prosím strukturovaný životopis. KONTAKT : SIAG Stahlbau s.r.o. Sklářská 192 417 23 Košťany Jiří Holub; tel.: 417 568 225 e mail : jiri.holub@siag group.com nebo SIAG Stahlbau s.r.o. Běruničky 289 08 Běrunice Budou kontaktováni pouze ti uchazeči kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.
SOU; praxe nebo alespoň nějaké zkušenosti jsou nutností; jedná se o zkrácený úvazek (3 dny v týdnu vždy pravidelně nebo i po domluvě dle vhodnosti); práce je zaměřena hlavně na moderní vazbu a aranžování květin; prodej dárkových a doplňkových předmětů; důležitá znalost pokojových i venkovních rostlin; vlastní nápaditost a kreativita; volnost v tvorbě; komunikace se zákazníkem;
plat: 50 Kč
Skladník pilař pracoviště okr. Nymburk Volné místo pracovníka k obsluze CNC stroje požadovaná praxe 10let nejlépe vyučen v oboru truhlář případně v dalších technických oborech k základní mzdě ohodnocení 0 30% příplatek za obsluhu stroje. Požadujeme bezúhonnost řidičský průkaz na os.vozidlo a VZV vítán. V případě spokojenosti prodloužení pracovního poměru.
plat: 10800 Kč
ÚSO; možno i absolvent; praxe výhodou; prac. poměr na dobu určitou lze prodloužit; obchodního ducha; samostatnost; zodpovědnost; pečlivost; loajalitu; analytické myšlení; uživatelská znalost MS Office; vysoké pracovní nasazení; nabízíme: zajímavou práci v prosperující české firmě; práci v příjemném kolektivu; možnost seberealizace a profesního růstu; odpovídající finanční ohodnocení; Profesní životopisy označené heslem "Nákup" přijímáme na adrese: info@drogeriemartina.cz;
plat: 13000 Kč
nabídka práce
ÚSO; praxe výhodou; prac. poměr na dobu určitou;
plat: 15000 Kč
SOU; znalost práce na PC; schopnost ovládat stroje a zařízení; samostatnost spolehlivost; po roce zapracování možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou; týden dovolené navíc; firemní benefity;
plat: 16000 Kč
SOU; praxe; znalost práce na PC; schopnost ovládat stroje a zařízení; samostatnost; spolehlivost; po roce zapracování možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou; týden dovolené navíc; firemní benefity; základní popis pracovní náplně: lakování v ručním boxu; čištění lakovacího boxu; kontrola nástříku barvy a linky; obsluha lakovacího zařízení práškové lakovny;
plat: 15500 Kč
Jedná se o prodejnu PROCHÁZKA MASO UZENINY a.s. v prostorách PENNY MARKETU ve městě NYMBURK. Požadujeme praxi v řízení pracovního kolektivu v maloobchodě a prodejní činnosti v oboru "maso uzeniny lahůdky" PODMÍNKOU nutná znalost a praxe v mase základní znalost práce na PC. K uvedené základní mzdě přísluší i pohyblivá složka mzdy 0 100%. Životopisy zasílejte na pprokesova@prochazka.cz (uvádějte do kterého města a na jakou pozici se hlásíte).
plat: 12000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 další >>