VOŠ; VŠ; ŘP sk. B; pozice: referent nepojistných sociálních dávek sociální pracovník příspěvek na péči + dávky hmotné nouze předpoklady pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zák. č. 108 2006Sb. § 109 § 110;
plat: 15000 Kč
VŠ ekonomického směru; praxe v oboru výhodou; výborná znalost účetnictví orientaci v oblasti daní; dobrá znalost AJ nebo NJ výhodou; dobrý písemný projev; dobré vyjadřovaví schopnosti; znalost práce na PC; ŘP sk. B; loajalitu k zaměstnavateli;
plat: 15000- 25000 Kč
ÚSO elektrotechnika elektronika slaboproud; možno i absolvent; praxe výhodou; montáž zařízení; příprava dokumentace; zájem o obor; samostatnost; pečlivost; znalost práce na PC; vyhláška č. 50 pasivní znalost AJ; ŘP sk. B; mzda se odvíjí od pracovních zkušeností;
plat: 18000 Kč
VOŠ; VŠ; ŘP sk. B; flexibilita; vysoká odolnost vůči stresu; práce s PC; orientace v sociálním systému; pozice: referent nepojistných sociálních dávek sociální pracovník příspěvek na péči + dávky hmotné nouze předpoklady pro výkon povolání sociálního pracovníka dle zák. č. 108 2006Sb. § 109 § 110;
ZŠ; vhodné pro osoby se zdrav. postižením; možno i absolvent; praxe výhodou; hlavní činnost vrátného strážného: kontroly a evidence osob a vozidel; hlášení a doprovod návštěv; pochůzková a kontrolní činnost; zajištění klíčového režimu; zajištění ohlašovny požáru a systému EPS nebo EZS; zajištění nočních směn; možnost prémií a bonusů v případě zásahu a svědomitě vykonávané práce;
plat: 8000 Kč
Společnost CHANGHONG je jedním z největších výrobců LCD televizorů na světě. Jejím posláním je poskytovat zákazníkům špičkové technologie a vynikající kvalitu za nízké ceny. Náplň práce Sales managera:identifikace obchodních příležitostí vyhledávání nových odběratelů identifikace potřeb a rozšiřování nových zakázek od stávajících odběratelů schopnost prodat řešení šitá na míru potřebám zákazníků doporučení možných řešení pro zákazníka s podporou jednotlivých oddělení společnosti udržování a rozvoj vztahů se zákazníkem koordinace všech aktivit v předprodejní fázi vedení obchodního procesu po celou dobu prodejního cyklu smluvní uzavírání obchodních případů vytvoření pracovního týmu Požadujeme:zkušenost nejm. 3 roky ve společnosti zabývající se elektronikou podmínkou znalost trhu ve výrobní nebo obdobné sféře zkušenost ze zahraničí nebo zkušenost s klienty ze Střední či Východní Evropy výhodou AJ na pokročilé úrovni zkušenost s vedením týmu řidičský průkaz sk. B ochota cestovat obchodní dovednosti ambice uspět komunikativnost profesionální vystupování; zájemci nejprve zašlou svůj CV v ČJ a AJ spolu s motivačním dopisem na uvedený emailový kontakt
plat: 55000 Kč
SIAG STAHLBAU TEPLICE s.r.o. Společnost zabývající se výrobou ocelových konstrukcí vyhlašuje výběrové řízení na pozici SMĚNOVÝ MISTR pro závod v Běrunicích Náplň práce: zajišťuje a zodpovídá za plánování a organizaci pracovního procesu na jednotlivých pracovištích řídí podřízené pracovníky včetně dodržování bezpečnostních předpisů a norem na pracovištích zodpovídá za stav strojního vybavení výroby zodpovídá za dodržování zavedeného systému řízení jakosti. Požadujeme: středoškolské vzdělání technického zaměření nebo vyučen v oboru s min 5 letou praxí ve výrobní společnosti na obdobné pozici schopnost číst technickou dokumentaci základní znalost MS Office Nabízíme: odpovídající mzdu dle dosažené praxe zázemí stabilní společnosti Máte zájem o tuto pozici zašlete nám prosím strukturovaný životopis. KONTAKT : SIAG Stahlbau s.r.o. Sklářská 192 417 23 Košťany Jiří Holub; tel.: 417 568 225 e mail : jiri.holub@siag group.com nebo SIAG Stahlbau s.r.o. Běruničky 289 08 Běrunice Budou kontaktováni pouze ti uchazeči kteří budou pozváni k osobnímu pohovoru. Děkujeme za pochopení.
plat: 30000 Kč
ukončené SŠ SOU v technickém nebo stroj. oboru praxe schopnost řízení chodu výroby seřízení strojů samostatnost spolehlivost zodpovědnost dobré komunikační schopnosti zkušenost s vedením lidí ve výrobě HPP na dobu určitou mzda 120Kč hod.***24.7.2012
plat: 9000- 11000 Kč
Náplň práce: údržba a opravy zařízení na svěřeném úseku výroby úprava a preventivní údržba výrobních linek a ostatního zařízení spolupráce s dalšími odděleními. Požadujeme: nejm.VL v oboru elektro AJ základy vyhláška 50 78 §5 §7 znalost elektrických a pneumatických systémů výrobních linek manuální zručnost praxe na obdobné pozici podmínkou samostatnost pečlivost odpovědnost flexibilita. Zájemci nejprve zašlou svůj životopis na uvedený emailový kontakt.
plat: 20000 Kč
SOU; prac. poměr na dobu neurčitou; nástup možný ihned; možno i absolvent; praxe výhodou; svářečské zkoušky výhodou nikoliv podmínkou; sváření nerezu; požadujeme: ŘP sk. B; spolehlivost; čistý trestný rejstřík; fyzickou zdatnost; schopnost učit se novým věcem;
plat: 16000 Kč
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 další >>