NÁSTROJAŘ náplň práce: údržba nástrojů v oddělení komponentů k hlavovým opěrkám. Požadavky: výuční list v oboru nástrojař praxe v oboru min. 2 roky znalost čtení technických výkresů dovednosti se soustružením frézováním a broušením manuální zručnost pečlivost a spolehlivost. Životopisy na e mail: kariera.zebrak@mubea.com popř. předem tel. domluvit schůzku
plat: 25000 Kč
OBSLUHA STROJŮ SEŘIZOVAČ náplň práce: obsluha strojního zařízení pro výrobu konstrukcí hlavových opěrek seřízení a údržba strojů požadavky: manuální zručnost pečlivost smysl pro disciplínu a dodržování pořádku praxe v oboru životopisy na e mail: kariera.zebrak@mubea.com popř. předem tel. domluvit schůzku
plat: 12000 Kč
STRÁŽNÝ místo výkonu práce Hořovicko Berounsko profesní průkaz strážného podmínkou bezúhonnost turnusová pracovní doba 12 hod. směny (převážně noční) mzda 48 Kč hod. předem tel. domluvit schůzku NUTNÉ
plat: 48 Kč
PROCESNÍ INŽENÝR náplň práce: vývoj kontrolních a montážních přípravků montážních linek nástrojů pro automobilový průmysl zadávání projektové plánování dokumentace realizace a přejímky montážních linek. projektové řízení procesu optimalizace stávajícího výrobního procesu zvyšování produktivity požadavky: SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru znalost NJ na komunikativní úrovni znalost AJ výhodou praxe jako procesní inženýr výhodou znalosti technologie: lisování šroubování značení a montáže samostatnost flexibilita spolehlivost pracovitost komunikativnost ŘP sk. B. Životopisy na e mail: kariera.zebrak@mubea.com popř. předem tel. domluvit schůzku
plat: 20000 Kč
VYCHOVATEL KA ŠKOLNÍ DRUŽINY na dobu určitou (zástup za MD) VŠ pedagog. fakulta pracovní doba v odpoledních hodinách předem tel. domluvit schůzku
plat: 15000 Kč
OPERÁTOR VE VÝROBĚ ELEKTRIKÁŘ vyučení ve strojírenském oboru se zaměřením na elektro praxe v oblasti elektro podmínkou praxe ve výrobním závodu výhodou NUTNOSTÍ vyhláška 50 § 6 samostatnost flexibilita zodpovědnost nabízíme závodní stravování týden dovolené navíc příspěvek na dovolenou aj.
plat: 17000- 19000 Kč
PRODAVAČ KA prodejna BEROUN na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení praxe vítána není podmínkou trestní bezúhonnost spolehlivost zodpovědnost komunikativnost 2 směny 1 x za 14 dní víkend životopisy zasílat na e mail: kariera@dracik.cz bude výběrové řízení!!!
OŠETŘOVATEL HOSPODÁŘSKÝCH ZVÍŘAT dělené směny (2.30 9.00 a 13.00 19.00 hod.) mzda 12.000 14.000 Kč podmínkou je vlastní doprava (není autobus. spojení)
plat: 12000- 14000 Kč
LAKÝRNÍK NATĚRAČ vyuč. v oboru vysoká kvalita natíraných a stříkaných povrchů preciznost a rychlost při zpracování chuť pracovat zodpovědnost a časová flexibilita předem tel. domluvit schůzku
REDAKTOR KA INTERNETOVÉHO ČASOPISU PRO ŽENY + OBCHODNÍK CE znalost práce na PC a Internet PRAXE!!! v oboru žurnalistiky pracovní doba 8 00 16 00 hod. mzda 10000 Kč předem tel. domluvit schůzku
plat: 15000- 20000 Kč
<< předchozí 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 další >>