plat: 8000- 12000 Kč
Řidičský průkaz B PC samostatnost pečlivost přesnost. Práce vhodná pro absolventy z Jihlavy !!!
plat: 4000 Kč
možnost kariérního růstu a firemních benefitů ŘP B trestní bezúhonnost
plat: 20000 Kč
Požadavky: min. SŠ vzdělání praxe v obchodní činnosti podmínkou (pojišťovnictví finančnictví obchodní zástupce) 100% pracovní nasazení silné komunikační schopnosti a reprezentativní vystupování uživatelská práce na PC trestní bezúhonnost ŘP sk. B. Nabízíme: fixní plat + nadstandardní provize z prodeje osvědčené 10 let budované know how komplexní zaškolení podporu zkušených managerů flexibilní pracovní dobu motivační programy soutěže služební automobil i k soukromým účelům mobilní telefon navigaci digitální fotoaparát podporu právního oddělení nástup ihned. Své životopisy zasílejte na e mail: personalni@bart reality.cz Kontakt pro informace pouze telefonicky na tel.: 606 669 026
plat: 10000- 75000 Kč
životopis zasílejte na : jindrich.kocmanek@eurodiesel.cz pracoviště : Jana Masaryka 24 Jihlava
plat: 8000- 25000 Kč
Náplň práce: vedení svěřeného úseku výroby koordinace pracovníků na směně koordinace dodržování termínů zakázek plánování a kontrola materiálových nákladů a zásob zajištění proškolení zaměstnanců zajištění dodržování BOZP a PO dodržování principů LEAN PRODUCTION KAIZEN. Požadujeme: min. SŠ technického zaměření znalost práce na PC – MS Office uživatelsky znalost AJ NJ pasivně zkušenost s řízením lidí podmínkou vysoké pracovní nasazení pracovitost odpovědnost časovou flexibilitu ŘP sk. B Nabízíme: perspektivní zaměstnání ve stabilní české společnosti moderní pracovní prostředí odpovídající finanční ohodnocení´ příspěvek na sportovní a kulturní vyžití 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijní připojištění pravidelné odborné vzdělávání.
plat: 18000 Kč
nabídka práce
ŘP: B
vlastní hlídací pes výhodou možno i pro OZP
plat: 7000 Kč
zástup za MD ( 2 3 roky ) obchodně ekonomické zaměření aktivní znalost AJ dobrá znalost práce na PC životopis zasílejte na e mail: veresova.renata@cimcool.net min.2 roky praxe v oboru
Náplň práce:broušení rovinných a tvarových ploch samostatně stanovuje technologicko výrobní postup vlastních brousících operací provádí kontrolu a odzkoušení vyrobených předmětů za použití měřidel a zkušebních přístrojů. Požadujeme: SOU strojní obrábění nástrojař. Praxe v obsluze rovinné brusky min.5 let podmínkou výborná orientace ve čtení technické dokumentace manuální zručnost samostatnost spolehlivost. V případě že máte o tuto pozici zájem a splňujete naše požadavky zašlete svůj životopis na e mail: personalni@teslaji.cz a do předmětu zprávy uveďte "Brusič Tesla"
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 další >>