Lakýrník ocelových konstrukcí vysokotlakem praxe v oboru nutná!!! před nástupem do zaměstnáná praktický test. Adresa pro zaslání životopisu : info@thompson pm.cz nebo volejte tel. 725730577.
plat: 16000 Kč
Náplň práce: stříkání a nátěr vyrobených železničních kolejových vozidel a vyrobených dílů. Požadujeme: vyučen v oboru lakýrník praxe min. 1 rok. Nabízíme: smlouva na dobu neurčitou věrnostní bonus 500 Kč měsíčně přítomnostní prémie 5%. **Konzultační hodiny: Pondělí 13 14 hodin nebo čtvrtek 10 11 hodin nebo na základě telefonické domluvy 601581574 415628546**
plat: 14000- 18000 Kč
prodej terarijních zvířat brigádně místo výkonu práce EU jedná se o víkendovou práci mzda dle odpracované doby + bonusy řid. průkaz sk. B aktivní řidič znalost NJ aktivně (AJ výhodou) výpis z RT komunikativnost spolehlivost znalost práce s terarijními zvířaty Životopis s fotografií zaslat na email: krchovj@seznam.cz.
plat: 8000- 12000 Kč
učitel 2. stupně ZŠ zaměření TV a občanská výchova pracovní poměr na dobu určitou za MD mzda dle nařízení vlády možnost ubytování přidělení bytu doložit čistý výpis z RT
plat: 20000- 24000 Kč
Požadavky :ŘP sk. B uživatelská znalost MS Office obchodní myšlení prodejní dovednosti zkušenosti z přímého prodeje reklama inzerce PR MLM výhodou. požadujeme velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti vyhledávání obchodních příležitostí samostatné řešení obchodních případů a nabídek spolehlivost flexibilitu osobní aktivitu ochotu učit se novým věcem bezúhonnost. nabízíme: pracovní místo pro OZP na zkrácený pracovní úvazek 30 hod týdně s pružnou pracovní dobou příjemný a pohodový kolektiv prémie za sjednané zakázky.
plat: 6300 Kč
pracovní poměr na dobu určitou s předpokladem prodloužení. vzdělání střední odborné úplné střední odborné praxe v oboru měření a rebulace (minimálně 1 rok) Vyhláška 50 1978 Sb. minimálně § 6 řidičský průkaz sk. B spolehlivost zodpovědnost samostatnost schopnost pracovat v týmu
plat: 13000- 18000 Kč
Požadavky: MS Office (Word Excel PP) uživatelská úroveň schopnost vytvářet dokumenty technické zkušenosti (výkresy) a výhodou zkušenosti z výrobní společnosti anglický jazyk komunikativní úroveň (ústně i písemně) komunikační a prezentační dovednosti samostatnost logické myšlení odolnost vůči stresu časová flexibilita a ochota cestovat řidičský průkaz sk. B aktivní řidič Stručný popis pracovní pozice: řešení reklamací hodnocení dodavatele dílů řízení dodavatele dílů spolupráce při přenosu výroby zprávy pro management audit dodavatele služební cesty do zahraničí Nabídka: zázemí zahraniční stabilní společnosti vzdělávání a kurzy stravování v podniku a příspěvek na stravné sick day 4 dny dovolená až 25 dní kontakt: pí Petržílová tel: 725514198. Životopisy zasílat na email: nabory@koito czech.cz
plat: 17000- 23000 Kč
možnost ubytování 5 týdnů dovolené příspěvek na stravenky a penzijní připojištění
plat: 30000 Kč
fyzická zdatnost
plat: 10000- 20000 Kč
Požadavky: MS Office MS Project řidičský průkaz sk. B aktivní řidič Podmínka Anglický jazyk pokročilá komunikativní úroveň (ústně i písemně) vyjednávací a organizační schopnosti ekonomické dovednosti kvalitativní a technické požadavky pro automobilový průmysl prezentační a komunikační dovednosti logické myšlení se zaměřením na zákazníka flexibilita otevřenost ochota cestovat proaktivita spolupráce smysl pro zodpovědnost Náplň práce: vytvořit a spravovat interní vývojový časový plán pro dané projekty společnosti vytvořit a spravovat denní časový plán pro každý vývojový cyklus projektu řídit projektové meetingy v závodě komunikovat se zákazníky konstruktéry a nákupčími zahraničí. NUTNÁ AJ při komunikaci se zákazníky se chovat jako reprezentatnt společnosti řídit termíny kvalitu a množství dodávek zákazníkovi stejně tak i kontrolu dílů prováděnou laboratoří řídit termín dodání množství kvalitu a skladové zásoby jak lisovaných tak i nakupovaných dílů během vývojové fáze vést aktivity veoducí k řešení problémů viziualizovat stav projektu v monitorovací místnosti Nabídka: zázemí zahraniční stabilní společnosti služební cesty do zahraničí notebook a mobilní telefon vzdělávání a kurzy stravování v podniku a příspěvek na stravné sick day 4 dny dovolená až 25 dní kontakt: pí Petržílová tel: 725514198. Životopisy zasílat na email: nabory@koito czech.cz
plat: 25000- 35000 Kč
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 další >>