Náplň práce: Provádění kosmetických prezentací (analyzování pleti + aplikace kosmetických výrobků + prodej kosmetiky). Zákaznický servis péče o nové klienty. Vytváření stálé zákaznické základny. Požadujeme: SŠ vzdělání příjemný vzhled komunikační a prezentační dovednosti. Samostatnost spolehlivost loajalitu. Jazykové znalosti nejsou nutné. Nástup nejlépe ihned.
plat: 15000- 20000 Kč
Vhodné pro ženy. Do našeho týmu Contours fitness pro ženy v Karlových Varech hledáme trenéry ky na plný a poloviční úvazek. Náplň práce: Kompletní péče o klientky Contours školení fitness motivace klientek pomáhání klientkám se cvičením a dosahováním jejich fitness cílů. Požadujeme: zkušenosti s fitness licence výhodou ale není podmínkou příjemné vystupování vstřícnost schopnost učit a předvádět cvičení na posilovacích strojích a aerobních stanovištích znalost práce na PC. Nabízíme: velmi zajímavou práci v novém prostředí dámského fitness centra vynikající finanční ohodnocení závislé na pracovní výkonu.
plat: 17500 Kč
Požadujeme: praxi cílevědomost. Nabízíme: ubytování mezi směnami praní profesního oblečení.
plat: 9000 Kč
vhodné pro ženy úkolová mzda 70 80 Kč hod. manuální zručnost zaučíme zaškolíme.
plat: 70- 80 Kč
náplň práce je nabídka prodůktů a starost o klienty. Požadujeme SŠ vzdělání obor nerozhoduje praxe vítána absolvent možný ŘP sk. B podmínkou komunikativnost. Tel. konatkt předem nutný !!!
plat: 12000 Kč
LÉKAŘ KA VŠ nástup možný ihned. Atestace všeobecné lékařství. Znalost RJ. Nabízíme: zaměstnanec benefity příjemné pracovní prostředí. Zasílejte životopisy.
plat: 35000 Kč
PRODAVAČ KA pánské luxusní obuvi vhodné pro muže i bez vzdělání perfektní znalost RJ částečná znalost AJ NJ. Ochota pracovat i v SO a dle potřeby. Telefonický kontakt předem nutný důležité domluvit si schůzku!!
plat: 10000 Kč
dokončené odborné vzdělání znalost NJ a RJ příjemné vystupování časová flexibilita kladný vztah k práci. Životopisy zasílejte na email !!!
plat: 18000 Kč
vzdělání a praxe v oboru podmínkou schopnost samostatné práce znalost jazyků na komunkat.úrovni (RJ AJ NJ) příjemn vystupování komunikativnost. Podmínkou je zaslání životopisu !!!
plat: 16000 Kč
nabídka práce
vhodné por ženy znalost AJ NJ prce na PC praxe
plat: 15000 Kč
0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 další >>