inzerce dětské potřeby

Ostatní řídící pracovníci ve stavebnictví

Popis pozice: Pro naši firmu která se zabývá poradenstvím a realizací v oblasti stavebnictví stavba budov betonáže drátkobetony izolační systémy. Hledáme kolegu kolegyni na pozici STAVBYVEDOUCÍ TECHNICKÝ DOZOR do centrály naší společnosti ve Žďáře nad Sázavou který bude pracovat jak v terénu tak v kanceláři a jehož prioritou bude spolupráce se stávající klientelou a vyhledávání nových obchodních příležitostí. Aktivním přístupem pomáhá ke zvyšování obratu firmy.. Požadujeme: Požadujeme ukončené SŠ vzdělání s maturitou (výhodou stavební průmyslovka). Minimálně 5 let praxe v oboru. Dále požadujeme zákaznicky orientovanou osobnost samostatnost zodpovědnost flexibilitu vlastní iniciativu a kreativitu při řešení úkolů. Nutná je i velmi dobrá uživatelská znalost MS Office vytváření rozpočtů (RTS stavitel) a čtení technických výkresů. Alespoň částečná znalost konstrukčního nebo projektového SW (A CAD ....) . Řidičský průkaz skupiny B zkušenost s řízením osobního automobilu. Nabízíme: Zázemí menší progresivní české firmy. Platové ohodnocení plně odpovídající výsledkům. Služební notebook telefon a automobil. Moderní pracovní prostředí. Možnosti školení a profesního růstu. Možnost nástupu ihned nebo dle dohody. Pokud Vás naše nabídka zaujala zašlete prosím Váš strukturovaný životopis a motivační dopis na uvedený kontakt.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 20000 Kč
Datum nástupu: 06.02.2012

Firma: DELTA ETS engineering s.r.o.
Ulice: Brněnská 391
Obec: Žďár nad Sázavou
Kontaktní telefon: +420 566 590 423
Kontaktní e-mail:kadlecova@deltaets.cz
Kontaktní osoba Kadlecová