inzerce dětské potřeby

Obchodní zástupci

Náplň práce: aktivní prodej internetových a televizních služeb koncovým zákazníkům vyhledání nových obchodních příležitostí sepisování a administrace nových smluv reporting zpětná vazba od zákazníků Požadujeme: vynikající prezentační a komunikační dovednosti reprezentativní vystupování spolehlivost bezúhonnost aktivní přístup k práci silnou osobnost s prodejním duchem praktické zkušenosti s obchodním jednáním a d2d prodejem velkou výhodou základní znalost telekomunikačních a IT produktů výhodou Nabízíme: práci na DPP DPČ motivující finanční ohodnocení (vysoké provizní ohodnocení) velmi dobře prodejný produkt fixní finanční podporu v prvních měsících pracoviště Zlínský kraj zázemí v dynamické a rychle se rozvíjející společnosti pracující s nejnovějšími technologiemi na trhu předání know how podporu manažera Nástup: ihned V případě že Vás pracovní nabídka zaujala a máte zájem se zúčastnit výběrového řízení zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis na emailovou adresu sochora@inext.cz Do předmětu e mailu uveďte o jakou pozici se ucházíte.

Směnost: Neurčeno
Vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)
Pracovní úvazek: Plný nebo zkrácený
plat: 5000 Kč
Datum nástupu: 02.07.2012

Firma: INTERNEXT 2000, s.r.o.
Ulice: Broučkova 372
Obec: Zlín
Kontaktní telefon: +420 734 252 199
Kontaktní e-mail:sochora@inext.cz
Kontaktní osoba Pavel Sochora
Práce je vhodná pro absolventy SŠ.