inzerce dětské potřeby

Inženýři elektrotechnici a energetici

NÁPLŇ PRÁCE: • Samostatná konstrukční práce odpovědnost za návrh výrobků z elektrického elektronického hlediska • Návrh elektronických obvodů z oblasti o Mikrokontrolerů o PLD obvodů o Napájecích zdrojů o Komunikačních interface o Bezdrátová komunikace o Interface senzorů o Pohonů s frekvenčními měniči • Práce v týmech určených k řešení konkrétních úkolů • Aktivní spolupráce v rámci oddělení firmy • Plánování návrh testování a tvorba dokumentace • Definování a účast na zkouškách prototypů • Sledování vývojových trendů v oboru • Účast při instalacích u zákazníka POŽADAVKY: • VŠ elektrotechnické oblast elektroniky výhodou • Alespoň základní znalost angličtiny • Návrh embedded systémů • Návrh PCB (Eagle Orcad) • Tvorba SW – firmware na platformách ARM Atmega PIC C51 • Základu návrhu PLD obvodů výhodou • Znalost práce s testovacími a měřícími přístroji • Dobré komunikační schopnosti • Ochota k dalšímu vzdělávání • Znalost práce na PC – MS Office • Dobrý zdravotní stav • Řidičský průkaz skupiny B NABÍZÍME: • Plný úvazek pracovní poměr na dobu neurčitou • Nástup ihned • Místo: Slavkov u Brna • Zázemí silné mezinárodní společnosti • Příjemný mladý kolektiv • Flexibilní pracovní doba • Nadstandardní firemní benefity a možnost profesního vývoje a kariérního růstu

Směnost: Neurčeno
Vzdělání: Vysokoškolské
Pracovní úvazek: Plný
plat: 25000- 35000 Kč
Datum nástupu: 09.07.2012

Firma: Saab Czech s.r.o.
Ulice: Čelakovského 689
Obec: Slavkov u Brna
Kontaktní telefon: +420 544 422 914
Kontaktní osoba Veronika Ferziková
Práce je vhodná pro absolventy VŠ.