inzerce dětské potřeby

Fyzikální chemici, chemici analytici

Náplň práce: Provádění rutinních analýz ve svěřené oblasti včetně interpretace výsledků; Zavádění nových analytických metod v kontrolní analytické laboratoři (KAL); Ověření validace stávajících resp. nových analytických metod KAL včetně validační dokumentace v souladu s regulatorními doporučeními; Tvorba a přezkoumání standardních zkušebních postupů v souladu s vědeckým přístupem a lékopisnými požadavky; Sledování přezkoumávání a implementace nových lékopisných požadavků ve svěřené oblasti; Přezkoumání analytických dat za účelem zajištění správnosti a interpretace výsledků v souladu s platnými standardními zkušebními postupy a procedurami; Ověření že prováděné experimenty jsou v souladu s platnými postupy identifikace odchylek a zajištění nápravy ve svěřené oblasti; zabezpečení údržby a oprav svěřeného přístrojového vybavení zajištění potřebných nastavení kalibrací a vedení příslušné dokumentace; Profil uchazeče: VŠ vzdělání chemického směru se zaměřením na analytickou chemii; Praktická znalost analytických metod; Znalost statistiky výhodou; Znalost Aj na úrovni FCE; Práce na PC (MS Office Internet) samozřejmostí; Praxe v laboratoři v režimu SVP (GMP) výhodou; Samostatnost pečlivost flexibilita teamový hráč organizační a komunikační dovednosti;Řidičský průkaz sk.B

Směnost: Pružná pracovní doba
Vzdělání: Vysokoškolské
Pracovní úvazek: Plný
plat: 18000- 26000 Kč
Datum nástupu: 01.04.2011

Firma: Contipro C, a.s.
Obec: Dolní Dobrouč
Kontaktní telefon: +420 465 519 599
Kontaktní e-mail:kodytkova@contipro.cz
Kontaktní osoba Petra Kodytková