inzerce dětské potřeby

Administrativní pracovník

ASISTENT KA Náplň práce: zajišťování administrativně provozních záležitostí souvisejících s chodem firmy vyřizování objednávek a vystavování výrobních příkazů komunikace se zákazníky a dodavateli (telefonování pošta) organizační a administrativní podpora firemních akcí a schůzek příprava podkladů pro obchodní jednání příprava nutné obchodní korespondence administrativní podpora obchodního úseku organizace meetingů se zákazníky Požadavky: SŠ vzdělání s maturitou velmi dobrá znalost AJ znalost NJ výhodou řidičský průkaz uživatelská znalost práce na počítači MS Office dobré komunikační schopnosti samostatnost flexibilita pečlivost spolehlivost zodpovědnost aktivní přístup flexibilita pozitivní myšlení týmový hráč Společnost nabízí: zázemí stabilní a prosperující firmy motivující finanční ohodnocení výkonnostní odměny dle dosažených výsledků možnost kariérního i odborného růstu zaměstnanecké výhody mzda 14 15.000 (průměrný měsíční plat včetně motivačního mzdového hodnocení) V případě Vašeho zájmu nebo pro více informací kontaktujte: Ing. Iveta Moravcová Personalistka CONEL s.r.o. Sokolská 71 562 04 Ústí nad Orlicí e mail: iveta_moravcova@conel.cz tel: 464 647 274 www.conel.cz

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 14000- 15000 Kč
Datum nástupu: 11.11.2010

Firma: Conel s.r.o.
Ulice: Sokolská 71
Obec: Ústí nad Orlicí
Kontaktní telefon: +420 464 647 274
Kontaktní e-mail:iveta_moravcova@conel.cz
Kontaktní osoba Iveta Moravcová