inzerce dětské potřeby

Odborný ekonom

Náplň práce: Zodpovědnost za vedení ekonomické agendy společnosti; kompletní zajištění účetních procesů; spoluzodpovědnost za hospodaření firmy; efektivní využívání ekonomických nástrojů; implementace změn v oblasti daní a účetnictví; sestavování ročního a střednědobého finančního a obchodního plánu jeho aktualizací. Očekáváme: SŠ vzdělání ekonomický nebo finanční směr praxi na pozici ekonoma finančního manažera v trvání min. 5 let znalost účetní a daňové problematiky legislativy finančnictví znalosti rozpočtů a systému fakturace analytické schopnosti strategické a koncepční myšlení. Nabízíme: Zajímavou a náročnou práci s možností profesního rozvoje možnost podílet se na finančním vedení společnosti využívání MT k soukromým účelům. Do předmětu e mailu uveďte název pozice. Všechna Vaše data jsou považována za důvěrná.

Směnost: Jednosměnný provoz
Vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní úvazek: Plný
plat: 28000 Kč
Datum nástupu: 01.01.2011

Firma: HTI s.r.o.
Ulice: U Vlečky 3086
Obec: Ústí nad Labem
Kontaktní telefon: +420 725 385 946
Kontaktní osoba Gabriela Fischerová