inzerce dětské potřeby

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací

IT analytik Náplň práce: Inzerce: procesní a funkční analýza požadavků v rámci informačního systému rozvoj a údržba dokumentace IS spolupráce na všech etapách projektu rozvoje IS komunikace s dalšími členy týmu a uživateli IS analýza požadavků na změny a rozvoj analýza dat funkčních návrhů tvorba a revize funkčních návrhů řešení tvorba a údržba dokumentace koordinace realizačních týmů především ve fázi funkčně analytické (upřesnění zadání návrhy řešení odhadování pracností funkční návrhy) i např. ve fázi testování spolupráce s analytiky součinných aplikací s interními zadavateli s navazujícím technickým týmem. NSP: vytváření programových a datových struktur testování a ladění komplexních programových celků a složitých úloh vytváření systémové a uživatelské dokumentace navrhování a projednávání koncepce řešení počítačových aplikací vytváření projektové dokumentace logických a strukturálních diagramů informačních systémů a jednotlivých počítačových aplikací analyzování procesů legislativních a technických podmínek a požadavků uživatelů. Odborné požadavky: návrh koncepce IT řešení pro projekty odpovědnost za kvalitu řešení z pohledu dlouhodobých nákladů přínosů a znuvupoužitelnosti řešení rozvoj a údržba standardů IT architektury integrace systémů v souladu s IT strategií a s obecnými technologickými trendy analýzy podnikových procesů nastavování systému dle potřeb programování úprav poimplementační podpora uživatelů konzultace školení uživatelů analýza procesů identifikace slabých míst spolupráce při definici akceptačních kritérií a kontroly jejich dosažení příprava analytických dokumentů logický návrh fungování systému aplikace podněcování a vedení procesních optimalizací koordinace týmu. Další požadavky: organizační schopnosti schopnost samostatné i týmové práce komunikační dovednosti analytické myšlení orientace na výsledky vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu pečlivost spolehlivost a bezúhonnost. Nabízíme: možnost pracovat v prostředí středně velké nadnárodní firmy zajímavé platové ohodnocení možnosti profesního rozvoje možnosti jazykového vzdělávání příspěvek zaměstnavatele na stravování pitný program po celý rok využití firemního právníka psychologa pro soukromé účely. Termín nástupu: ihned místo výkonu práce Ústecký kraj Máte li zájem pošlete prosím své CV a motivační dopis na adresu petr.jira@adler.info. Více informací o společnosti ADLER Czech a.s. lze získat na stránkách: www.adler.info.

Směnost: Neurčeno
Vzdělání: ÚSV
Pracovní úvazek: Plný
plat: 40000 Kč
Datum nástupu: 01.04.2012

Firma: ADLER Czech, a.s.
Ulice: Nový svět 199
Obec: Ústí nad Labem
Kontaktní telefon: +420 475 240 523
Kontaktní osoba Petr Jíra