inzerce dětské potřeby

Odborní účetní finanční a investiční

Pracovní náplň: • Samostatné zpracování kompletního účetnictví akciové společnosti • Účtování pokladny banky párování plateb • Mzdová agenda • Zpracování cestovních příkazů • Vedení účetní knihy • Reporting výkaznictví statistiky • Spolupráce na závěrkových operacích • Úzká spolupráce s controllingem Požadujeme: • VŠ SŠ ekonomického zaměření • Znalost komplexního zpracování podvojného účetnictví • Praxi na obdobné pozici min. 3 roky • Výborná znalost účetní legislativy • Orientace v daňové problematice • Orientace v problematice DPH kontrola a účtování • Zkušenosti s účetním (ERP) systémem QI výhodou • Komunikativní znalost AJ výhodou • Osobní disciplínu pečlivost spolehlivost a loajalitu • Preciznost zodpovědnost samostatnost a iniciativu Nabízíme: • Odpovídající finanční ohodnocení • Stabilní zázemí velké zahraniční společnosti V případě zájmu prosím zašlete Vás profesní životopis v českém na kariera@maling.cz Do předmětu prosím uveďte název pozice o kterou se ucházíte.

Směnost: Neurčeno
Vzdělání: Vyšší odborné
Pracovní úvazek: Plný
plat: 16000- 30000 Kč
Datum nástupu: 12.07.2011

Firma: SHANGHAI MALING (CZECH) a. s.
Obec: Hrobčice
Kontaktní telefon: +420 777 910 453
Kontaktní e-mail:vancura@maling.cz
Kontaktní osoba Jiří Vančura